سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر دخترک سبزه گره زن را پیدا کنید!

آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها: چالشی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد! ببینید آیا می توانید 3 تفاوت بین دو تصویر دخترکی که در حال گره زدن سبزه ها است را تشخیص دهید. ما اطمینان داریم که این آزمون بسیار چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است.

باید بدانید که آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها به خوبی دقت، بینایی و تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در صورتی که در زمان مشخص شده بتوانید تفاوت ها را شناسایی کنید، شما یک نابغه هستید. این آزمون ها روشی خوبی برای ورزش دادن مغز شماست.

همانطور که اشاره شد، این بازی مهیج شما را ملزم می کند تا در کمتر از 8 ثانیه 3 تفاوت بین دو عکس دخترک و سبزه ها را پیدا کنید. هدف شما این است که همه اختلافات را در اسرع وقت شناسایی کنید و در این فرآیند لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید. با مجله خبری اهل فان و آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: تست بینایی: خرس متفاوت رو بین 27 خرس پیدا کن | دقت و تمرکز خودت رو تست کن!

آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها

باید بدانید که این بازی فقط برای بچه ها نیست. همه می توانند از آن لذت ببرند! در واقع، برای بزرگسالان و کودکانی که به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستند، عالی است. و همان طور که اشاره کردیم یک راه عالی برای ورزش دادن مغز و تمرین بینایی و تقویت مهارت های مشاهده ای است.

برای پذیرش چالش آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها آماده اید؟

آیا برای چالش آماده ای؟ قدرت چشم خود را آزمایش کنید و اولین کسی باشید که 3 تفاوت بین دو تصویر دخترک و سبزه ها را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص می دهد! این یک بازی هیجان‌انگیز است و برای همه سنین سرگرم‌کننده است. بنابراین، دیگر وقت خود را تلف نکنید. همین حالا چالش را انجام دهید برای پیدا کردن 3 تفاوت بین دو تصویر دخترک و سبزه ها باید تمرکز کنید و بسیار با دقت مشاهده کنید. زمان شما برای آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها شروع شد.

آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها-1

این مطلب هم جالبه: تست هوش: 2 مشکل بزرگ و اساسی تصویر رو پیدا کن! پیدا کردنش کار هر کسی نیست

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها

زمان شما به پایان رسید. اگر خسته شدید به پاسخ مراجعه کنید. اما اگر علاقه دارید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید. مطمئن شوید که تمرکز و دقت کافی دارید. با تمرین و حوصله کافی، می توانید تمام تفاوت ها را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید!

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: چیستان: کدام سبزی است که فقط به صورت تازه فروخته می شود!؟

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها: تبریک می گویم! شما 3 تفاوت بین دو تصویر دخترک و سبزه ها را  پیدا کردید! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند. شما می توانید بیشتر تمرین کنید تا مهارت های مشاهده ای خود را افزایش دهید.

آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها-2

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای دخترک و سبزه ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

این مطالب هم جالبه ببینید

چیستان: اون چیه که در زنها 2 تا ازش وجود داره و در مردا هیچی؟!

تصویر انتخابی‌تان، وضعیت روحی و روانی شما را تعیین می کند!

هوش و ذکاوت خودت رو با پیدا کردن اشتباه داخل تصویر اندازه گیری کن!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا