سرگرمیتست بینایی

آزمون تمرکز: آیا می توانید تفاوت های دو تصویر فیل را پیدا کنید!؟

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل: آزمون ها و چالش هایی که شما در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنید، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. شما باید 3 تفاوت دو تصویر فیل را در کمتر از 7 ثانیه شناسایی کنید.

اگر بتوانید در آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل، تفاوت ها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید مشخص می شود که شما دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین هستید. این موفقیت مستلزم دقت، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. پس اگر جرات دارید تا میزان توانائیهای شناختی خود را مورد سنجش قرار دهید با آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل همراه شوید.

باید گفت که برای حل آزمون شناخت تفاوت تصویر مار و درخت که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید.

طراح و سازنده آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 18 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 3 تفاوت موجود میان دو تصویر فیل را شناسایی کنند. آیا آماده هستید که یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید؟ پس با آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر زن مهماندار، توانائیهای شناختی خود را ارزیابی کنید!

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل

باید آنچه که شما در آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل با آن روبرو هستید: باید در کمتر از 7 ثانیه 3 تفاوت میان این دو تصویر فیل را پیدا کنید.

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. تمام جزئیات آزمون شناخت تفاوت تصویر فیل را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 3 تفاوت را پیدا کنید. همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر خرس ولنتاین رو پیدا کن! فکر می کنی ساده هست؟

 

 

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل-1

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل

در صورتی که 3 تفاوت دو تصویر از فیل را در 7 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند که در رتبه های بالای در آزمون های چالشی قرار دارد. لذا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. پس می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. می دانیم که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل: تمام تفاوت ها در تصویر ذیل علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان مشخص شده، این تفاوت ها را پیدا کنید.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدوم طاووس با دوتای دیگه فرق داره!

.

.

.

.

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل-2

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای تصویر فیل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید:

سوال ریاضی: ارزش عددی اشکال هندسی را پیدا کنید!

یک پروانه انتخاب کن تا بگم نسبت به رابطه دوستی وفاداری یا برعکس!؟

تست هوش: به نظرت مگان کدوم یکی از کادوها رو دوست نداره؟!

شاید به نظر آسون بیاد ولی پیدا کردن تفاوت های تصویر پاندا کوچولو خیلی سخته!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا