سرگرمیتست هوش

باهوشا جواب بدن: مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور چند می شود!؟

آزمون ریاضی با مجموع حیوانات: فکر می کنید می توانید این معادله ریاضی با حیوانات را حل کنید؟ مهارت های خود را تست کنید و ببینید آیا می توانید در کمتر از 10 ثانیه این آزمون را حل کنید؟ بیایید مهارت های حل مسئله خود را با بازی فکری حیوانات امروزی آزمایش کنیم. این بازی فکری از ما می‌خواهد که از مهارت‌های تفکر منطقی، مهارت‌های ریاضی و مهارت‌های مشاهده‌ای خود برای شناسایی پاسخ گمشده خود استفاده کنیم.

در این بازی فکری با تصویری از حیوانات مختلف و معادله ای نیمه تکمیل شده روبرو هستیم. با مشاهده مقدار تخصیص داده شده به هر حیوان و استفاده از مهارت های ریاضی خود، باید پاسخی را که در انتهای معادله قرار می گیرد، دریابیم. بازی های فکری برای توسعه مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی ما عالی هستند. آنها به ما کمک می کنند خارج از چارچوب فکر کنیم و راه حل های خلاقانه ارائه دهیم. با مجله خبری اهل فان و آزمون ریاضی با مجموع حیوانات همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: تست تمرکز سگ با عدد متفاوت:فقط افراد با دقت بالا می تونند سگ با عدد متفاوت را پیدا کنند!

آزمون ریاضی با مجموع حیوانات

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید این بازی فکری حیوانات را شروع کنیم و ببینیم که چقدر خوب عمل می‌کنید!قوانینی که باید برای حل چالش رعایت کنید برای تکمیل این چالش، باید به دقت توجه و تمرکز کرد. رمز موفقیت در درک قوانین پازل نهفته است.

برای کشف مقدار گمشده، باید تعداد و گونه های حیوانات را در هر خط معادله به دقت مشاهده کرد. هر موجودی دارای ارزش عددی است که وقتی با مقادیر دیگر ترکیب شود، امکان محاسبه نهایی را فراهم می کند. این چالش نسبتاً ساده تلقی می‌شود و باید بتوان به راحتی به یک نتیجه رضایت‌بخش رسید.

حل آزمون ریاضی با مجموع حیوانات به فردی با هوش یا مهارتی بیش از حد متوسط نیاز دارد. برای اینکه بتواند این چالش را کامل کند، نیاز به فردی با IQ استثنایی، حتی یک نابغه است! آیا برای چالش آماده هستید؟ برای این کار تنها 10 ثانیه فرصت دارید.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!؟

آزمون ریاضی با مجموع حیوانات-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون ریاضی با مجموع حیوانات

آیا هنوز آزمون را حل کرده اید؟  آزمون های مشابه آزمون ریاضی با مجموع حیوانات یک راه عالی برای تمرین ذهن و تقویت مهارت های حل مسئله است. همچنین یک بازی سرگرم کننده برای بازی با خانواده یا دوستان است.

حل این ازمون این نیاز به صبر، مشاهده و تجزیه و تحلیل و همچنین توانایی تفکر خارج از چارچوب دارد. با تمرین، می توانید یاد بگیرید که چگونه رمزگشایی را حتی دشوارترین کدها را بشکنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون ریاضی با مجموع حیوانات: اگر در 10 ثانیه یا کمتر آن را فهمیدید، به شما تبریک می‌گویم! جواب معادله 33 است.

این مطلب هم جالبه: تست شخصیت شناسی؛ بگو اول چی دیدی تا بگم در آینده نه چندان دور چی در انتظارته!

آزمون ریاضی با مجموع حیوانات-2

امیدوارم از آزمون ریاضی با مجموع حیوانات استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این مطالب هم جالبه ببینید

اگه ادعای تیزبینی داری! می تونی خرس قطبی را در تصویر پیدا کنی؟

یک مورد انتخاب کن تا ویژگی منفی شخصیتت رو بگم!

بازی فکری: اگه سلول هات پر مغزه بگو بین خانوم باردار و بقیه کدومشون دزده؟

آدم خوش خیالی یا منطقی!؟ | فقط بگو در نگاه اول در تصویر چی دیدی!؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا