سرگرمیتست بینایی

نکته تصویر را متوجه شدی!!اگه در مدت 7 ثانیه متوجه بشی نابغه ایی!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ: در این پازل تصویری تصویری، یک نکته عجیب نهفته است. به واقع در میان چهره های متعددی از ادم ها یک سگ خود را پنهان کرده است. این به شما بستگی دارد که این سگ را در 7 ثانیه تشخیص دهید. پازل های تصویری یک راه عالی برای آزمایش توانایی های حل مسئله و مهارت های مشاهده ای شما هستند. این پازل ها اغلب دارای آیتم ها یا الگوهای مخفی هستند که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. این اقلام پنهان می تواند شامل هر جسم بی جان یا موجودات زنده ای مانند حیوانات و انسان باشد.

این پازل های آنلاین به طور علمی نشان داده اند که توانایی های شناختی، قدرت حافظه و توانایی های منطقی و مشاهده ای شما را تقویت می کنند. علاوه بر این، این مشکلات مغزی آزمایش شده و تقویت کننده خلق و خوی واقعی هستند. شما می توانید خود را آزمایش کنید و مهارت های خود را بهبود بخشید و در طول مسیر سرگرم شوید. این یک وضعیت برد-برد است.

معمایی تصویری که امروز برای شما آورده ایم تقریباً شبیه همه پازل هایی است که قبلاً برای شما ارائه کرده ایم. اگر می خواهید این معمای تصویری را حل کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این سگ را در نگاه اول شناسایی کنید. پس با مجله خبری اهل فان و آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: تست هوش ریاضی با چوب بستنی،با 3 چوب بستنی عدد چهار بساز!!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ

به این پازل تست تصویری خوب نگاه کنید:  در اینجا می توانید چهره های متعددی از ملیت های مختلف را مشاهده کنید. از زن مسلمان تا مرد چینی و … اما نکته اینجاست که در میان این چهره ها یک سگ خود را پنهان کرده است. این به شما بستگی دارد که این سگ را در 7 ثانیه تشخیص دهید. با آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ همراه باشید.

همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه برای حل این معما خواهید داشت. بنابراین تایمر خود را تنظیم کنید و شروع کنید. وقتی 7ثانیه شما تمام شد، به پایین بروید تا راه حل پازل تصویری را ببینید.

این مظلب هم جالبه: اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ

در این پازل تست تصویری باید سگ پنهان شده را تشخیص می دادید. اگر نتوانستید آن را تشخیص دهید، ما پاسخ را ارائه کرده ایم. اما قبل از دیدن پاسخ بهتر است، تلاش دوباره انجام دهید.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: اگه ضریب هوشی بالایی داشته باشی فقط می تونی فرد چپ دست رو شناسایی کنی!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ-2

امیدوارم از آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

باهوشا جواب بدن: با شش عدد چوب کبریت 4 تا مثلث بسازید!

باهوشا جواب بدن: مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور چند می شود!؟

تست تمرکز سگ با عدد متفاوت:فقط افراد با دقت بالا می تونند سگ با عدد متفاوت را پیدا کنند!

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 23+23=؟ چند می شود!؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا