سرگرمیتست بینایی

با پیدا کردن اسب های مخفی تصویر اثبات کنید که چشمان تیز مثل شاهین دارید!

آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب: تست ها و پازل های تصویری در بخش سرگرمی مجله خبری اهل فان، همیشه تلاش دارند تا دقت و تمرکز و همچنین بینایی شما را مورد آزمایش قرار دهند. در آزمون دقت ذهن تصویر اسب، مغز شما بار دیگر مورد آزمایش قرار می گیرد و شما باید بتوانید در زمان خاص این آزمون را به انجام برسانید. با ما همراه باشید.

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

این مطلب هم جالبه: اگر حرف T را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغزتان عالی است!

آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب

تصویر نقاشی شده حاضر یا آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب، تعداد حیوان مخفی شده اند. در تصویر ساحلی زیبا با آب های فیروزه ای دیده می شود که اطراف آن را فضای سبز زیبایی احاطه کرده است.

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شما در این نقاشی به اسانی اسب قهوه ای روشنی را در تصویر می بینید که در ساحل در حال قدم زدن است. اما واقعیت این است که اسب های بیشتر ی در این تصویر وجود دارند که بدون دقت کافی نمی توان آن ها را تشخیص داد. اگر آماده هستید با دقت به تصویر نگاه کنید:

آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب-1

این مطلب هم جالبه: بازی فکری: با شناسایی دختر واقعی بیمار نشون بده امسال مخت بهتر کار می کنه!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب

اگر توانستید هفت اسب را در کمتر از هفت ثانیه پیدا کنید، به شما تبریک می‌گویم، شاید شما از معدود افرادی باشد ک قدرت تمرکز شما بسیار عالی است.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ در این تصویر ارائه شده است:

به غیر از اولین اسبی که در ساحل راه می رود، ابری به شکل اسب در پشت آن وجود دارد.

اسبی در فضای سبز سمت چپ پنهان شده است.

اسب دیگری در فضای بین سبزه و آسمان سمت راست پنهان شده است.

موجی در سمت راست به شکل اسب درآمده است.

اسب ششم کاملاً از گلهای بنفش در سمت راست ساخته شده است.

و آخرین مورد – که دشوارترین است – روی شن پنهان شده است.

آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب-2

امیدوارم از آزمون دقت ذهن با تصاویر اسب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا