فرهنگ و هنر

لایو جنجالی نفیسه روشن درباره خانواده اش: افشاگری جدید درباره پدرش!

لایو جنجالی نفیسه روشن: استوری های روز قبل نفیسه روشن درباره برادر و مادرش، دور از انتظار بود چراکه او همیشه صحبت از روابط و حال خوب خانواده اش می گفت اما این بار علاوه بر مادر و برادرش، پدر نفیسه روشن مخاطب گله مندی های خانم بازیگر بودند.

لایو جنجالی نفیسه روشن

در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان نفیسه در لایو از پدرش گفت و اسراری را فاش کرد که در مجله اهل فان می خوانید.

لایو جنجالی نفیسه روشن 1

ماجرای لایو جنجالی نفیسه روشن

من 20 سال از 82 کار کردم به عنوان بازیگر، از نقش‌های کوچیک تا برسم به جایگاهی که الان هستم و دوستش دارم، هر کاری کردم خرج خانوادم کردم، خرج دوتا برادر و یک مادر.

به ما در قوانین دینی میگن بهشت زیر پای مادر و اینجوری بزرگمون کردن که مادر و مادر. من هر کاری که تونستم برای خانواده ام کردم ولی الان که دارم با شما حرف می‌زنم هیچ خانواده‌ای ندارم.

پدری که متاسفانه یا خوشبختانه نمی‌دونم صلاح، قسمت، تقدیر و… تقریبا 15 16 ساله که پسراشو ول کرده دخترشو ول کرد و خانمش رو رها کرد و تمام بار زندگی رو انداخت رو دوش من چون بچه اول بودم، پدری که هیچ مسئولیتی رو نپذیرفت، پدری که همیشه افتخار کردم به بودنش که بوده و اسمش بوده خدا را شکر کردم، پدری که تمام هزینه‌های خانواده رو انداخت رو دوش من، خانواده سه نفری.

خوشحالم که خدا همچین قدرتی بهم داد، خوشحالم که خدا تو همچین موقعیتی من رو قرار داد، ولی یه چیزی رو می‌خوام بهتون بگم تو رو خدا اگه خواهر دارید قدرش رو بدونین، قدر من رو ندونستن.

اگر پدر و مادرید و فرزند دارید و شما اون‌ها رو به این دنیا آوردید، قدر بچه‌هاتون رو بدونید و براشون پدر و مادری کنید، چون شما باعث شدید که پا به این کره زمین بگذارن و وارد هستی بشن.

در هر شرایطی قدر بچه‌هاتون رو بدونید ولی بچه‌ها به فکر خودتون باشید یک روزی به یک جایی می‌رسید که می‌بینید 20 سال پشت سرتونه و شما هرچی داشتید رو خرج خانوادتون کردید، سعی کردید آبرومند و موفق باشند و خودتون هیچی ندارید و هیچی نیستید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا