سرگرمیتست هوش

با توجه به دو عبارت اول، پاسخ عبارت سوم را بدست آورید!

سوال هوش با عدد عبارت آخر: با توجه به ناکام بودن 85 درصدی در رمزگشایی این دنباله عددی، آیا تمایل دارید که شما نیز شانس خود را امتحان کنید؟ آیا برای تشخیص عدد عبارت آخر در این دنباله ریاضی توانایی کافی را دارید؟ ما شرط می‌بندیم که نمی‌توانید در برابر این چالش مجله خبری اهل فان مقاومت کنید! چالش شما این است که عدد را در یک دنباله معادله ای منطقی که در تصویر ارائه شده است، پیدا کنید. با سوال هوش با عدد عبارت آخر و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این هم جالبه: با توجه به 3 عبارت اول، پاسخ عبارت چهارم چند می شود!؟

باید بدانید که تصویر سوال هوش با تکمیل عبارت آخر فقط یک پازل تصویری نیست، این آزمون یا تست یک بازی فکری است که شما برای رمزگشایی آن لازم است از تمام توانائیهای شناختی علی الخصوص منطق و تمرکز خود استفاده کنید. بر همین اساس این چالش یا آزمون که با عنوان سوال هوش با عدد عبارت آخر در مجله خبری اهل فان منتشر شده است می تواند به تقویت مهارت های تفکر انتقادی، بهبود حافظه و سرعت بخشیدن به مهارت های پردازشی شما کمک می کنند. پس حواس خودتان را جمع کنید.

این مطلب هم جالبه: اگر ریاضی‌ات خوبه، دو عدد بعدی را در این دنباله عددی پیدا کنید!؟

سوال هوش با عدد عبارت آخر

با توجه به آنچه که اشاره شد این چالش که یکی از چالش های محبوب در شبکه های اجتماعی است هم مهارت های تحلیلی و هم مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند، هدف چالش یافتن عدد گمشده در یک دنباله منطقی یا سوال هوش با تکمیل عبارت آخر است. این کار مستلزم آن است که شما یک الگو یا قاعده ای را شناسایی کنید که بر توالی داده شده حاکم است.

به عنوان مثال، یک تصاعد حسابی، پیشروی هندسی، یا حتی قوانین پیچیده تر که شامل عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم است. سطح دشواری این چالش می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، چرا که می توان زمان پاسخگویی آن را افزایش یا کاهش داد. این چالش سخت تر می شود زیرا ما محدودیت زمانی را اعمال می کنیم: 15 ثانیه!

به این ترتیب، این پازل نه تنها توانایی های عددی شما را آزمایش می کند، بلکه صبر و پشتکار شما را نیز آزمایش می کند. اگر 1 + 1 = 5 و 6 + 6= 180 باشد 7 + 7 = ? چند می شود؟

این مطلب هم جالبه: تست هوش:کوچکترین عدد ممکن سه رقمی رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست آورید!

سوال هوش با عدد عبارت آخر-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال هوش با عدد عبارت آخر

اگر نمی توانید فوراً الگو را تشخیص دهید، سعی کنید تفاوت بین عناصر یا نسبت های متوالی را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که الگوها می توانند پیچیده باشند و ممکن است فوراً آشکار نشوند. رمزگشایی آنها ممکن است به زمان و تفکر انتقادی نیاز داشته باشد. بازی های فکری، به ویژه آنهایی که بر روی شناسایی عدد گمشده در یک دنباله منطقی متمرکز هستند، ترکیبی جذاب از سرگرمی و تحریک فکری را ارائه می دهند.

این چالش ها مستلزم شناخت الگوها، روابط ریاضی، یا قوانین خاصی هستند که بر این توالی حاکم هستند. کلید حل آنها در مشاهده دقیق و استدلال منطقی نهفته است.

.

.

.

.

.

.

.

جواب سوال هوش با عدد عبارت آخر: پاسخ صحیح عدد 245 است.

این معادله یک چالش واقعی است که نیاز به خواندن هر عدد و علامت محاسبه نقطه به نقطه دارد. در اینجا علامت جمع به ضرب تبدیل می شود. در عبارت اول به طور خلاصه:

1 x 1 = 1 x 5 = 5

برای عبارت

6 x 6 = 36 x 5 = 180.

در نهایت، آخرین عبارت:

7×7=49 ×5=245

این مطلب هم جالبه: چیستان طبیعت؛ قبل از کشف قله‌ اورست، کدام قله بلندترین قله‌ روی زمین بود!؟

سوال هوش با عدد عبارت آخر-2

امیدوارم از سوال هوش با عدد عبارت آخر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا