سرگرمیمعمای تصویری

چه کسی از جواهر فروشی مرکز خرید، الماس دزدیده است!؟

سوال تصویری با شناسایی دزد الماس: آنچه که در سوال تصویری با شناسایی دزد الماس شما باید به آن پاسخگو باشید، شناسایی دزد الماس است. فردی در گالری، الماس را سرقت کرده و شما باید او را شناسایی کنید. باید بدانید که بسیاری از سوالات هوش تصویری به گونه ای طراحی می شوند که شما برای پاسخگویی نیاز دارید از دقت، تمرکز، بینایی و نیز قوه تحلیل و منطق خود استفاده کنید.

همین مسئله باعث می شود که مغز شما فعال تر شود. افزایش فعالیت مغزی می تواند در بلند مدت هم سلامت مغز شما را تضمین کند و هم در رشد مهارت ها و توانائی های شناختی نقش اصلی دارند. لذا می بایست با آزمون های تصویری بخش تفریح و سرگرمی اهل فان همراه باشید.

پژوهشگران معتقدند که بسیاری از بیماری هایی که مربوط به سلامت مغز می باشد به دلیل نوع تغذیه و کم تحرکی این عضو مهم بدن می باشد.اکر تحرک مغز و نوع تغذیه مناسب نباشد، در سنین کهنسالی و میانسالی بیماری هایی نظیر فراموشی، آلزایمر و … ممکن است انسان را درگیر کند. بر همین اساس سوال تصویری با شناسایی دزد الماس از جمله آزمون هایی است که می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را به فعالیت مثبت وادار کند. پس با مجله خبری اهل فان و سوال تصویری با شناسایی دزد الماس همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: چیستان: اون چیه که مورچه داره، اما مار نداره !؟

سوال تصویری با شناسایی دزد الماس

سازنده و طراح سوال تصویری با شناسایی دزد الماس معتقد است که این آزمون آنقدر پیچیده و چالشی است که تاکنون تنها 28 درصد از اشتراک کنندگان توانسته اند آن را در مدت 4 ثانیه رمزگشایی و پاسخ دهند. به واقع فقط یک نابغه دارای هوش بالا می تواند این معما را حل کند. بنابراین اگر ضریب هوشی بالایی دارید، در کمتر از 4 ثانیه قادر خواهید بود این چالش تصویری را حل کنید.

باید گفت که تنها افرادی که تجزیه و تحلیل منطقی خوبی انجام می دهند، قادر خواهند بود به این معمای تصویری مشکل پاسخ صحیح بدهند. بر همین اساس ماموریت امروز آسان نخواهد بود، چرا که با تمرکز خوب می‌توانید در اولین تلاش پیروز شوید. به توانایی های خود اعتماد کنید.

در تصویر سوال تصویری با شناسایی دزد الماس، شما تصویری از یک اتاق بازجویی را مشاهده می کنید. پلیس چند مطنون را دستگیر کرده است. یک ماد رو دختر. یک زن مجرد و یک پیرمرد. این سه نفر مظنون به سرقت هستند. یکی از این افراد الماس را دزدیده است و شما باید به پلیس کمک کنید تا او را شناسایی کنید. برای رمزگشایی فقط 4 ثانیه فرصت دارید تا دزد الماس را را پیدا کنید. زمان شما آغاز می شود.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: کدامیک از این دو زن تصمیم دارد که مرد را به قتل برساند!

سوال تصویری با شناسایی دزد الماس-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری با شناسایی دزد الماس

زمان به پایان رسید. چطور گذشت؟ امیدواریم سوال تصویری با شناسایی دزد الماس را پشت سر گذاشته باشید، زیرا تنها از این طریق می توانید با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده شبیه ازمون امروز، خود را به عنوان یک “نابغه” معرفی کنید. لذا تلاش دوم را در اختیار شما قرار می دهیم.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال تصویری با شناسایی دزد الماس: پیرمرد درست می گوید. زن مجرد نیز اظهاراتی دارد که با واقعیت انطباق دارد. اما زن وسطی ادعا می کند که برای دیدن فیلم +16 به سینما رفته است. در حالی که او به همراه دختر نوجوان خود بوده است. اظهارات او نادرست است و پلیس با این اظهارات نادرست این زن را شناسایی می کند. او نیز اعتراف می کند که الماس را سرقت کرده است. از سوی دیگر او تلاش دارد کس دیگری را مجرم جلوه دهد.

این مطلب هم جالبه: آزمون قدرت تمرکز: 3 تفاوت دو تصویر پسرک گرمازده را پیدا کنید!

سوال تصویری با شناسایی دزد الماس-2

امیدوارم از سوال تصویری با شناسایی دزد الماس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا