سبک زندگیرابطه و ازدواج

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه: چگونه توجه دختران را به خود جلب کنیم؟

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه: دنیای دوستیابی به نفع زنان گره خورده است؛ در واقع آن ها ترفندهای ساده و کم تری برای جذب مرد نیاز دارند. مهم نیست که می خواهید برای اولین بار یک دختر را به خود علاقه مند کنید یا قبلا این کار را کرده و شکست خورده اید.

اصولی وجود دارند که حقه های کوچک مردانه به حساب می آیند. برای جلب نظر دختر مورد علاقه شما باید با روانشناسی زنان آشنایی داشته باشید. مقاله زیر در این بخش از سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج به نکاتی پرداخته است که مبتنی بر شناخت روحیات زنانه هستند.

لیستی از بایدها و نبایدها آمده است که موجب می شود یک دختر نسبت به شما کنجکاو و علاقه مند شده و تعقیب تان کند. با مجله اهل فان همراه باشید.

این هم جالبه: 9 عاملی که میل جنسی را کاهش می دهد

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه

1- سوالات عجیب نپرس

یک زن به طور پیش فرض، فرض می کند که شما به دنبال او هستید، بنابراین این شما باید به او ثابت کنید که اشتباه می کند. متلک ها و کنایه های مردان کنار خیابان بدترین شروع برای مکالمه و باز کردن سر صحبت هستند؛ بنابراین از سوالات احمقانه اجتناب کنید، آنها کار نمیکنند.

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه 1

2-وقتی هنوز با او صمیمی نشده اید به تعریف و تمجید زیاد نپردازید

تعریف و تمجید در وهله اول می تواند از شما یک مرد ضعیف بسازد که تحت تاثیر قرار گرفته و به زمین افتاده است. در اولین برخوردها خیلی مهم است که از خود اعتماد به نفس نشان داده و ویژگی های مثبت خود را در نظر او برجسته سازید. تا زمانی که مطمئن نشده اید او به شما جذب شده، از تعریف های اغراق آمیز پرهیز کنید. دختران علاقه ای ندارند که توسط کسی که او را تحسین نمی کنند، مورد تمجید قرار بگیرند؛ به عبارت دیگر شما صرفا تبدیل به یکی از طرفداران او می شوید همین!

3- معطل نکنید

غیبت باعث می شود که قلب عاشق شود، به همین دلیل است که شما مجبور نیستید بیشتر از آنچه که باید دور او بچرخید. از مکالمات تلفنی طولانی، قرارهای طولانی یا حتی ارسال پیامک تا آخر شب خودداری کنید. مطمئنا، یک یا دو بار اشکالی ندارد، اما آن را به عادت تبدیل نکنید. هر چه او کمتر شما را داشته باشد، بیشتر شما را می خواهد.

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه 6

4- به دلایل درست از او تعریف کن

شما باید به او نشان دهید که برای او ارزش قائل هستید. به افکار او احترام بگذارید و از ارزش ها و نگرش هایش تعریف کنید. سعی کنید جزئیاتی را ببینید که به شخصیت او مربوط باشند و از طریق آن اشتراکات پیدا کنید و  با تعریف خاطره ای غیر مستقیم نشان دهید که شما هم مانند او فکر می‌کنید. این به او نشان می‌دهد که او را همان‌طور که هست می‌پذیرید، و هیچ راهی سریع‌تر از نشان دادن احترام به دختر برای تعقیب شما وجود ندارد.

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه 5

5- او را به چالش بکش

گاهی اوقات برای اینکه همه چیز به نفع شما پیش برود باید کاملاً ورق را برگردانید. بنابراین به جای اینکه ارزش خود را به او ثابت کنید، او را مجبور می کنید ارزش افکار خود را برای شما ثابت کند. این می تواند با شوخی، شیطنت و بسیار زیرکانه پیش برود. از این که مخالفت خود را در بعضی جاها ابراز کنید نترسید. این نشان می دهد که شما هم برای خودتان چارچوب فکری دارید و تهی از ایده نیستید.

زنان جذب مردهایی می شوند که قادر باشند درباره بعضی موضوعات با تسلط صحبت کنند. شاید بهتر باشد در بعضی زمینه ها مطالعه تان را افزایش دهید. فرقی نمی کند چه حیطه ای، مهم این است که در یک حوزه، علاقه مند و پیگیر باشید.

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه 4

6- در زندگی او تأثیر بگذارید و حضور داشته باشید

اگر شما دو نفر حداقل در یک علاقه مشترک باشید، این بهترین کار است. مثلا ممکن است هر دو به فعالیت های خاصی علاقه داشته باشید؛ می توانید با عضویت در برخی انجمن ها یا ایجاد کردن یکسری فعالیت های مشترک دیدار و تماس هایتان را با او افزایش دهید. این موضوع به خلاقیت خودتان برمی گردد. به هرحال فعالیتی که انجام می دهید نباید آن قدرها هم کسالت بار باشد وگرنه هر بار که شما را می بیند یاد رنج و دردسرهایش می افتد!

 

7- و سپس … دور شوید

به معنای واقعی کلمه، نه مجازی. گاهی اوقات، بهترین راه برای وادار کردن او به تعقیب شما این است که عمداً دفعات دیدن را پس از ایجاد ارتباط کاهش دهید. این به این دلیل است که اکنون از آنجایی که او احساسات قوی تری نسبت به شما دارد، تمایل او به تعقیب شما بیشتر شده است. و هر چه فاصله بیشتری را حفظ کنید، احتمال اینکه او به دنبال شما بدود بیشتر می شود. این یکی از هوشمندانه ترین راه ها برای وادار کردن یک دختر به تعقیب شما است.

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه 3

8- وقتی حرف می زند گوش کن

زنان مردانی را دوست دارند که در واقع برای گوش دادن به حرف های آنها وقت و انرژی صرف می کنند، زیرا اکثر مردان این تلاش را انجام نمی دهند. این نه تنها نشان می دهد که شما مرد حساسی هستید، بلکه باعث می شود که او بخواهد شانس بیشتری برای ملاقات با شما داشته باشد، صرفاً به این دلیل که انتظار جلب توجه واقعی شما را دارد.

9- جزئیات گرا بمانید

وقتی به او گوش می دهید، تمام جزئیات مهم، اعم از بزرگ و کوچک را جذب کنید. و هر از گاهی آنها را در گفتگوهای خود با او بگنجانید. این او را با بار بیش از حد احساسات دیوانه می کند. از این اطلاعات کوچک استفاده کنید تا بارها و بارها با هدیه دادن وسایل کوچکی که ارزش عاطفی زیادی برای او دارند، غافلگیرش کنید.

تکنیک های جذب دختر مورد علاقه 2

10- قدرتمند باشید

وقتی زنی به شما علاقه نشان می دهد تسلیم شدن آسان است. اما شما باید قوی باشید و از قدرت خود دفاع کنید. فاصله را از او حفظ کنید خیلی زود درباره خودت به او نگو. زیاد در دسترس نباش گاهی اوقات حتی زمانی که آزاد هستید، از پاسخ فوری به متن های او خودداری کنید.

این اصول برای جذب اولیه خیلی سودمند هستند، در این مراحل چون شناخت کافی وجود ندارد، تکنیک های جذب موجب جذابیت طرفین می شود اما پس از مدتی صمیمیت و آشنایی بهتر است خودتان را تحت فشار نگذارید و خود واقعی تان باشید. زنان ابتدا مجذوب اسرار یک مرد می شوند و انتظار دارند پس از اندکی صمیمی شدن به دنیای او راه یابند. بنابراین مرموز بودن دائمی نه تنها طاقت فرسا و تحمل ناپذیر است بلکه موجب دلزدگی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا