سرگرمیتست بینایی

با پیدا کردن آهوی استتار شده، اثبات کنید چشمان قوی مثل عقاب دارید!

تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی: استتار حیوانات از جمله شگفتی های طبیعت است. حیوانات از این ابزار در جهت اهداف خاص خود استفاده های زیادی می کنند. حیوانات شکارچی از این ابزار برای صید طعمه و دیگر حیوانات برای حفاظت خود از آن استفاده می کنند. اسستار یا ترکیب این حیوانات با محیط اطرافشان آنقدر ماهرانه صورت می گیرد که گاهی اوقات شناسایی آنها در طبیعت تنها با یک چشم تیزبین ممکن است.

همین مسئله سبب شده است تا برخی از افراد از عکس های استتار شده حیوانات برای به چالش کشیدن اطرافیان خود استفاده کنند. شناسایی این حیوانات واقعا برای هر کسی ممکن نیست و افراد باید از نهایت دقت و تمرکز خود استفاده کنند. در تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی نیز که برای اولین بار در توئیتر منتشر شد، شما شاهد تصویری از یک علفزار هستید. اما اگر دقت کنید شاهد یک آهو نیز خواهید بود.

ابن مطلب هم جالبه: اگر در 5 ثانیه جغد شاخدار تصویر جنگلی را پیدا کنی، چشمات مثل عقابه!

این هم جالبه: تست قدرت بینایی: کلمه متفاوت را بین کلمات BAT پیدا کنید!

تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی

همانطور که اشاره شد شناسایی حیوانات ترکیب شده با محیط اطراف چندان آسان نیست. اگر شما بتوانید در تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی، در یک نگاه متوجه این حیوان شوید، یک تیزبین ذاتی هستید. عده کمی توانسته اند در نگاه اول متوجه این حیوان شوند و حتی برخی مدعی شدند که اساساً هیچ حیوانی در تصویر وجود ندارد.

برخی خود را یک تیزبین تمام عیار معرفی می کنند. این افراد توانسته اند با افزایش فعالیت های مغزی، نگاه جزئی بین خود را افزایش دهند. در تست قدرت بینایی آهوی جنگلی ما هر کسی را که مدعی است که جزئی نگر است را به این چالش دعوت می کنیم.  باید بدانید که برای انجام این تست زمانی ندارید. به این خاطر که افراد تیزبین و جزئی نگر بلافاصله با نگاه کردن به تصویر آهو را شناسایی خواهند کرد.

اگر آماده هستید، یک نفس عمیق بکشید. برای چند ثانیه چشمان خود را ببندید. حالا چشمان خود را باز کنید و با دقت به تصویر زیر نگاه کنید!

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: خانه ای که با بقیه فرق دارد را در یک نگاه پیدا کنید!

تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی

احتمالاً توانسته اید آهو را پیدا کنید. به شما تبریک می گویئم. از شما دعوت می کنیم که دیگر چالش هاص تصویری مجله خبری اهل فان را نیز امتحان کنید. اما اگر هنوز نتوانستید آهو را پیدا کنید، به شما یک فرصت دیگر نیز می دهیم. می توانید به بالا برگردید و در 5 ثانیه آهو را شناسایی کنید.

باید بدانید که انجام منظم این تست ها می تواند بدون آنکه شما باخبر شوید بر سطح توانائیهای شناختی شما تأثیر مثبت بگذارد. در آینده متوجه خواهید شد که توانائیهای شناختی شما افزایش پدیا کرده است و هر چالشی را در زمان کم حل می کنید.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: چیستان؛ نام گلی است که با حذف کردن حرف اولش بر روی آب شناور می شود!؟

تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی-2

امیدوارم از تست قدرت تمرکز با آهوی جنگلی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا