سرگرمیتست شخصیت

تست شخصیت: مرد درون خانه نشسته است یا بیرون آن!؟

تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب: بازی های فکری، پازل ها، تست ها، سوالات هوش و … برای هر کسی می تواند سرگرم کننده باشد. یادم هست در دوران نوجوانی یکی از تفریحاتم حل جداول روزنامه ها و مجلات بود. حتی مجله ای چاپ می شود که کلن جداول مختلف در آن طراحی شده بود. لذت می بردیم از اینکه بتوانیم جدول را کامل حل کنیم. این روزها نیز در شبکه های مجازی انواع سرگرمی ها از نوع سوال هوش و جدول و … وجود دارد. البته با یک تفاوت و آن هم تنوع است.

امروز در مجله خبری اهل فان و تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب شما با یک تصویر خاص روبرو هستید. نوع نگاه شما به این تصویر می تواند بخشی از شخصیت حقیقی شما را افشا کند.

این مطلب هم جالبه: چیستان: نام یکی از حبوبات است که دو حرف اولش یک ابزار خیاطی است!؟

این هم جالبه: اگر A+5=11، B+8=18 و C+6=15 باشد D+3=؟ چند می‌شود!؟

تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب

شناخت ویژگی های شخصیتی افراد از جمله دغدغه هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزارهای مختلف سنجش شخصیت و رفتارها و … از جمله فعالیت هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدمها را افشا کنند.

با تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب مجله خبری اهل فان همراه باشید. هر پاسخی که به سوال مربوط به تصویر دهید، حاکی از شخصیت منحصر به فرد شماست.

این مطبی هم جالبه: باهوشا بگن: در کدام تصویر مادر بزرگ و نوه واقعی حضور دارند!؟

تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب-1

.

.

.

.

.

.

.

.

تفسیر تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب

تست‌های شخصیت شناسی تصویری به صورت های گوناگون ارائه می شوند. این تصویر توهم نوری نیز می تواند بخش هایی از زوایای شخصیتی شما را روشن کند. در واقع نوع نگاه افراد نقش مهمی در شکل گیری شخصیتی آنها  دارد. شعار ما در مجله خبری اهل فان یک چیز است: ما باید همیشه یاد بگیریم در حالی که سرگرم هم می شویم. در این تست فقط به تصویر نگاه کنید. سپس به این سوال پاسخ دهید که مرد دقیقا در کجاست؟ درون خانه یا بیرون خانه؟ و یا هر دو؟ اولین پاسخی که به ذهنتان می رسد را انتخاب کنید!

این مطلب هم جالبه: چیستان: اون کیه که دختر و یا پسر باباته ولی خواهر و برادرت نیست!؟

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: اول چی دیدی؟ نوع برداشت نشان می دهد که آیا آدم مسئولیت پذیری یا برعکس!؟

تست شخصیت شناسی با تصویر عجیب-2

مرد بیرون خانه نشسته است!

اگر به این نتیجه رسیدید که مرد در بیرون خانه نشسته است، باید گفت که به لحاظ شخصیتی فرد قوی بوده و این نوع تیپ شخصیتی را دوست دارید. همین مسئله سبب می شود که در کارهای خود همیشه جدی باشید و هر کاری که برای رسیدن به هدف و مقصود لازم است را انجام دهید. هیچکسی نمی تواند شما را از هدفتان و تصمیم که برای رسیدن به آن گرفته اید باز دارد. این مسئله باعث شده است که گاهی اوقات حد تعادل و وسط را فراموش کنید. از نظر شما پدیده ها یا سفید هستند یا سیاه. این خصوصیت تک نگر باعث می شود که گاهی دچار دردسیر و مشکلات ارتباطی با دیگران شوید.

مرد داخل خانه است!

در تست شخصیت تصویر عجیب مجله خبری اهل فان، اگر فکر می کنید که مرد داخل خانه است،باید گفت که شما فرد جالبی هستید. این پاسخ می تواند جنبه خاص و جدیدی از شخصیت تان را هم برای اطرافیان و هم برای خود شما آشکار کند. شما از جمله افرادی هستید که از تعارض همیشه خودداری می کنید.

ترجیح می دهید همیشه ساکت باشید تا اینکه وارد بحثی شوید که خود ناچار شوید از آن کنار بکشید. اما این مسئله هرگز به این معنا نیست که شما از بحث کردن می ترسید. بله به این معنی است که شما دوستدار صلح هستید. اما اگر مطمئن شوید که بحث شما می تواند از بحث های جدی تر که ممکن است مشکلات فراوان ایجاد کند، جلوگیری می کند؛ حتما در بحث شرکت می کنید. از جنگ و دعوا متنفرید، اما برای صلح و آشتی میان افراد همیشه پیش قدم هستید.

هم داخل و هم بیرون نشسته است

اگر این پاسخ شماست، باید گفت مثل پاسختان شما آدم خاصی هستید. به این معنا که هویت خاص خود را داشته و برای حفظ آن تلاش می کنید.

با دیگران ارتباط چندانی ندارید و از خلاقیت خود برای ایجاد جایگاه مناسب برای خود استفاده می کنید. اما، این بدان معنا نیست که شما راه آسان را انتخاب می کنید. در واقع، اگر به شما یک انتخاب داده شود، همیشه راه دشوارتر را انتخاب خواهید کرد. صرفاً به این دلیل که به شما احساس موفقیت می دهد.

 

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

این مطلب هم جالبه: چیستان:کدام بازیکن معروف فوتبال است که بخش اول اسمش یک آلت موسیقی و بخش دوم، اسم یک حیوان است!

امیدوارم از تست هوش با شناسایی انسان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا