فرهنگ و هنر

بیوگرافی نیکی مطفری، زندگی شخصی و پدر خوش تیپ و باکلاسش+عکس

بیوگرافی نیکی مطفری: نیکی مظفری متولد 28 شهریور ماه 1366 در تهران وبازیگر می باشد. وی دارای مدرک کاردانی معماري از لندن است. در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی اهل فان با بیوگرافی نیکی مطفری و جدیدترین عکس های او به همراه پدر خوش تیپ اش همراه باشید.

بیوگرافی نیکی مطفری

نیکی مظفری در دبیرستان تجربی خوانده و تصمیم داشته که داروساز شود ولی سر از معماري و آن هم در لندن درآورده است و دارای مدرک کاردانی معماري است. نیکی مظفری دو سال در کلاسهاي بازیگری مرحوم سمندریان شرکت کرده و تجربه بازیگری هم دارد. علاوه بر بازیگری و معماري در رشته طراحی صحنه و لباس هم دستی بر آتش دارد و در بسياري از پروژه های در پشت صحنه با سمت های گوناگون مانند برنامه ريز و مدیر تولید و … به فعالیت پرداخته است. نیکی مظفری تنها فرزند مجید مظفری است و سالهاست مادرش مرحوم شده است.

بیوگرافی نیکی مطفری 6

آغاز فعالیت بازیگری نیکی کریمی و فعالیت پشت صحنه

در زمان کودکی در چند نقش از جمله سریال بچه ها، قصه ها و فیلم ضلع ششم در سال ۷۳، ایفای نقش کرد. بعد در زمان دبیرستانی با تئاتری به کارگردانی آقای هادی مرزبان اولین تجربه حرفه ای خود را شروع کرد. نیکی مظفری بعد از برگشت از لندن و فعالیت در زمينه معماري زمانی در حدود ۸ سال را بعنوان مدیر تولید، جانشین تهيه کننده ، طراح صحنه، طراح گریم و … در فیلم سازی پدرش فعالیت نموده است .

بیوگرافی نیکی مطفری 2

دوست های صمیمي نیکی مظفری

شقایق فراهانی و تینا پاکروان از صمیمي ترین دوست های نیکی مظفری هستند. نیکی مظفری به تیم فوتبال استقلال علاقمند بوده و بازیکن محبوبش هم فرهاد مجیدی است.

گفتگوی جذاب و خواندنی با نیکی مظفری و پدرش مجید مظفری

بسیار به هم وابسته ایم

کم تر پیش مي‌ايد که پدر و دختر ها بیش تر ساعت های روز کنار هم باشند، برنامه هاي سفر و تفریحات پایان هفته شان باهم گره خورده باشد و خلاصه از هر فرصتی براي کنار هم بودن استفاده کنند. ولی براي مجید مظفری و دخترش نیکی قضیه این چنین نیست.

این پدر و دختر آرتیست رابطه خوبی دارند و در روزهای تلخ و شیرین زندگی کنار هم هستند. هیچوقت از دست هم غمگین نمی شوند و روابط شان مثل دو رفیق شفیق است. فکر می کنید رمز موفقیت شان چیست؟

نیکی مطفری و پدرش 2

بابا همه زندگی من است

مجید مظفری: من و نیکی جان از هنگامی که همسرم درگذشت تنها زندگی می کنیم و بسیار به هم وابسته ایم. روابط ما خيلي بیشتر از روابط پدر و فرزندی، رابطه ای دوستانه است. خيلي براي هم وقت می گذاریم و در مورد چیزهای مختلفی با هم صحبت می کنیم. باوجود نیکی من هیچوقت در زندگی ام حس کمبود و تنهایی نداشته ام.

نیکی مظفری: بابا همه زندگی من است و خودش هم این را می داند. ما بیش تر از این که با هم روابط پدر و فرزندی داشته باشیم رفیق هستیم. من در تمام زندگی ام تلاش کرده ام همه حرف هایم را با پدرم در میان بگذارم زیرا معتقدم رفیق و دوست حقیقی هر انساني پدر و مادرش هستند و هیچ کس خیر و صلاح فرزند را به اندازه پدر و مادرش نمی خواهد.

نیکی مطفری و پدرش

روز تولد نیکی شدیداً نگران بودم

مجید مظفری: روزی که قرار بود نیکی به دنیا بیاید من از ساعت 10 شب مادر خدابیامرزش را به بیمارستان رساندم و بسیار هیجان زده و دلواپس بودم. دکتر قدری دیر رسید و این مسئله مرا نگران و عصبانی کرده بود تا جایی که دکتر از در دیگری وارد اتاق زایمان شد تا روبرو نشویم، ولی هنگامی که نیکی به دنیا آمد و فهمیدم حال همسر و دخترم خوب است شادمانی جای نگرانی را گرفت و از دکتر هم بابت عصبانیتم معذرت خواهی کردم.

نیکی نوزاد درشت، زیبا و قد بلندي بود. هنگامی که براي بار اول نیکی را از پشت پنجره اتاق نوزادان به من نشان دادند چند نوزاد ديگر هم در آن اتاق بود و من یکی از نوزادان را به پرستار نشان دادم و به شوخي گفتم« من اون یکی رو می خوام»

مجید مظفری:نام نیکی را مادرش انتخاب کرد .

نیکی مظفری: البته پدرم دوست داشت نام من را شهربانو بگذارد و مادر هم ابتدا اسم دُردانه را برایم انتخاب کرده بود. خدا را شکر که دُردانه نشدم( می خندد). به نظرم این نام مخصوصا براي زمانیکه سن و سال کمی بالا باشد اصلاً مناسب نیست.

نیکی مطفری و پدرش 1

یکی یکدانه ام را لوس نکرده ام

مجید مظفری: نیکی تک فرزند، است ولی هیچوقت نه من و نه مادرش وی را لوس بار نیاوردیم. نیکی درکنار کودک های خویشاوندان و با فرزندان برادرها و خواهرم بزرگ شد و در کودکی هم تنهایی را حس نکرد. اما گاهی در نوجوانی ارزو میکرد که کاش خواهر یا برادر داشت ولی خب قسمت این بود که ما همین یک فرزند را داشته باشیم.

تفریحات مان مشترک است

مجید مظفری: هنگامی که نیکی کودک بود مدام جمعه ها صبح می رفتیم کوه و بعد از آن بولینگ عبدو. بعد هم می رفتیم رستوران البرز چلوکباب می خوردیم.

نیکی مظفری: ما همیشه در کنار هم هستیم. زندگی، تفریح و سرگرمی و سفرمان مشترک است؛ یعنی صرفا در زمانیکه بابا یا من سر کار باشیم کنار هم نیستیم که تازه چنانچه کارهایمان در یک زمان نباشد، سر کار هم به هم سر می زنیم و به نحوی کنار هم هستیم.

بیوگرافی نیکی مطفری 1

بهترین همسفر دنیا

نیکی مظفری: بسیار اهل سفر هستیم و هر وقت زمان خالی داشته باشیم سریعاً برنامه سفر می ریزیم. بابا خيلي خوش سفر است و ما تا به حال به جاهای مختلفی در ایران و دیگر کشورها سفر کرده ایم.

نخستین باری که از ایران خارج شدم را فراموش نمی کنم. اولین سفر خارجی ام کشور ترکیه بود و آن زمان 10 ساله بودم و خيلي هیجان زده بودم و می گفتم« به به این جا چه قدر خارج است».

بیوگرافی نیکی مطفری 5

ترس از پرواز

مجید مظفری:هنگامی که نیکی کوچک بود از پرواز و تکان های هواپیما می ترسید. در یکی از سفرهای خارجی مان به شرایط بد آب و هوایی بر خوردیم. هواپیما هم بسیار فرسوده بود و منظم تکان های شدید می خورد. نیکی هم ترسیده بود و بیقراری میکرد . درنهایت با چاره اندیشی مهماندار مجبور شدیم به نیکی قرص خواب بدهیم تا از ترس و نگرانی اش کم کنیم. فکر می کنم آن هواپیما اگر یک ساعت ديگر پرواز میکرد حتماً همه پیچ و مهره هایش باز ميشد ( می خندد).

نیکی مظفری:من هم به مرحمت آن قرص پس از سفر از خواب بیدار شدم. من ترس از پرواز داشتم و خيلي تلاش کردم بر ترسم غلبه کنم که درنهایت موفق هم شدم.

بیوگرافی نیکی مطفری 4

کاش تمامی دخترها مانند نیکی باشند

مجید مظفری: گاهی فکر می کنم کاش همه فرزندان و مخصوصا دخترها مانند نیکی باشند و رفتارشان با پدر و مادرشان مانند رفتاری باشد که نیکی با من دارد. نیکی دختری عاقل و بامحبت است و به خوبی مسایل را درک ميکند . دخترم خيلي خانواده دوست است، از معاشرت با افراد فامیل لذت می برد. ما هیچوقت از دست هم ناراحت نمی شویم. گاهی بخاطر هم ناراحت می شویم ولی از دست هم هیچوقت!

نیکی مظفری: پدرم به من لطف دارند. من هم مانند خيلي از جوان ها گاهی لجبازی هایی دارم و دوست دارم یک سری مسایل را خودم تجربه یا کشف کنم. گاهی حتی این لجبازی ها درنهایت به ضررمان تمام ميشود که باید تاوانش را پس بدهیم. ولی در کنار اینها عمیقاً معتقدم که باید به پدر، مادر و بزرگ ترها احترام گذاشت. احترام گذاشتن بین ما ايراني ها در معاشرت ها و روابط مان یک سنت است و بسیار هم زیباست. من هم احترام گذاشتن را خيلي دوست دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا