فرهنگ و هنر

بیوگرافی نیما نادری بازیگر نقش سروش در لحظه گرگ و میش 37 ساله و مجرد!+ عکس های جدید در چین!

نیما نادری بازیگر نقش سروش در سریال گرگ و میش در تاریخ 13 آبان ماه 1366 در تهران متولد شده است. پدر نیما نادری از اهالی دنیای هنر است ولی به گفته خودش ورودش به بازیگری به واسطه موقعیت پدر نبوده است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی نیما نادری و تصاویر جدید وی را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی نیما نادری

نیما نادری صاحب یک برادر بود که متاسفانه چند سال پیش در سن جوانی و براثر بیماری سرطان درگذشت. وی پسر علیرضا نادری نویسنده و کارگردان معروفی است که در کارنامه خود، آثاری همچون در مسیر زاینده‌رود، کیفر و میوه ممنوعه دارد.

بیوگرافی نیما نادری 6
نیما نادری کنار پدر و برادر مرحومش

ازدواج و همسر

بازیگر نقش شوهر یاسمن در گرگ و میش هیچ عکس و توضیحی در مورد وضعیت تاهل خود منتشر نکرده است و ظاهرا آقای بازیگر مجرد است.

بیوگرافی نیما نادری 1

نویسندگی

علاوه‌ بر بازیگری به‌ عنوان نویسنده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار نیما نادری در حرفه‌ی نویسنده، فیلم درخونگاه و فیلم سه گانه اورنگ است. به گفته خودش تمرکز اصلی اش روی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه است. البته بازیگری هم برایش اولویت هایی دارد. نوشتن برای نیما نادری در رأس قرار دارد و درک سختی ها در نوشتن و سپس لذت بردن از آن را دوست دارد.

عکس های نادری در دیوار چین

بیوگرافی نیما نادری 5

 نیما نادری2

 آیا بیشتر دوست دارد در سینما بازی کند یا تلویزیون:

برایم هیچ کدام فرقی ندارد. دوست دارم در کاری حضور داشته باشم که در راستای حق باشد و شرافت داشته باشد. هر کاری که فضایی سالم و خوب داشته باشد، برایم دلپذیر است.

بیوگرافی نیما نادری 2

ام و اعتبار پدر:

او که فرزند علیرضا نادری فیلمنامه نویس است، درباره استفاده از نام و اعتبار پدرش برای حضور در کارها نیز گفت: من بیشتر تلاش کرده ام که از پدرم یاد بگیرم و خودم را زیر بیرق و سایه تمام کسانی می بینم که در فعالیت و کار خود حرفه ای هستند و می توانند به من چیزی آموزش بدهند.

من خودم را زیر سایه اکبر رادی و بهرام بیضایی و سایر اساتید می بینم. قطعا پدرم نیز تاثیر زیادی روی من داشته است به خصوص در کارهای نمایشی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا