فرهنگ و هنر

بیوگرافی لیلا بوشهری بازیگر جنجالی در 50 سالگی+ عکس شوهرش

بیوگرافی لیلا بوشهری: این هنرمند متولد ۱۲ مرداد ۱۳۵۴ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد اصالتا آبادانی است و از بازیگری شروع، سپس وارد عرصه چهره پردازی شد و حالا بیشتر افشاگر پشت پرده ها می باشد. در  بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی لییلا بوشهری و تصاویر وی را مشاهده کنید. با مجله اهل فان همراه باشید.

بیوگرافی لیلا بوشهری

فعالیت خود را با تئاتر از سال ۱۳۷۰ وقتی ۱۶ ساله بود با نمایشی بنام عروس دریا شروع کرد، سپس سال ۱۳۷۴ بعد از تست وارد فیلم سینمایی جهنم سبز به سینما شد.

بیوگرافی لیلا بوشهری: در سال ۱۳۷۸ با سریال شب چراغ به کارگردانی امیر قویدل که از وی بعنوان استاد خود نام می برد به تلویزیون راه پیدا کرد، خانوم بوشهری در سال ۱۳۸۰ در فیلم کویر مرگ بعنوان چهره پرداز نیز حضور داشت.

این بازیگر کم کار که مدت ها درگیر مسایل شخصی خانوادگی بود در سال ۱۳۹۴ در قامت کارگردان تئاتر با نمایش خرس های پاندا اولین تجربه خود را بدست آورد.

بیوگرافی لیلا بوشهری 1

ازدواج تا طلاق

بیوگرافی لیلا بوشهری: لیلا بوشهری سالها پیش با فردی بنام علیزاده ازدوج کرده است، او حالا در جواب سوال مجرد یا متاهلی حاضر به پاسخگویی نیست و بنظر می رسد طلاق گرفته است. خبرگزاری های عکسی از وی و سارا علیپور بازیگر با عنوان دختر و مادر پخش کردند که صحت ندارد و این دو همبازی و دوست می باشند.

بیوگرافی لیلا بوشهری 3

افشاگری علیه بازیگران طلاق گرفته

بیوگرافی لیلا بوشهری: اولین افشاگری خانوم بوشهری به تفاوت پیشنهادات کاری به بازیگران مجرد و متاهل بود، او ادعا می کند بازیگران زن متاهل پیشنهادات بسیار کمی دارند. او می گوید بازیگران زن بعد از طلاق بسیار پرکار می شوند!

لیلا بوشهری در نمایش تئاتر خاتون

افشاگری درباره ریحانه پارسا

در جدیدترین افشاگری خود ادعا می کند زمانی که بازیگر اصلی سریال پدر قبل از ضبط برنامه از بازی انصراف می دهد، یکی از عوامل سریال ریحانه پارسا را که در کافه کار می کرد برای بازی در این سریال معفی کرده است. او می گوید این خانوم بسیار بی استعداد بوده و پدر کارگردان درآمده است.

بارها به من پیشنهاد بازی داده شده و وقتی به دفتر سینمایی می‌ روم می‌ گویند چقدر پول داری …! این روزها شما بدون حتی اندکی تجربه می‌ توانید با فراهم آوردن پول نقش اول را بازی کنید.

بیوگرافی لیلا بوشهری 2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا