سرگرمیمعمای تصویری

با دلیل بگوئید معشوقه مرد بیمار دست شکسته، کدام زن است!؟

آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز: به باور بسیاری از کاربران اینترنت، تجریه و تحلیل و و ارائه پاسخ به معماهای تصویری و سوالات هوش می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. به واقع در کنار جنبه سرگرم کنندگی معماهای تصویری این سوالات می توانند ذهن و مغز شما را به یک چالش جدی مواجه کند.

مغز با مواجه شدن با سوالات هوش، مجبور به فعالیت می شود. این فعالیت می تواند به رشد و توسعه توانائیهای شناختی فرد منجر شود. آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز که در مجله خبری اهل فان به اشتراک گذاشته شده است، نیز بسیار چالش برانگیز است. به واقع زمان محدود 6 ثانیه ای که برای بررسی تصویر آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز  و شناسایی همسر او از میان دو زن مدعی، سختی این معمای تصویری رو دو چندان کرده است. پس اگر آماده هستید با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: دانش ریاضی‌ات رو با شناسایی ارزش عددی پرندگان در 9 ثانیه ارزیابی کن!

آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز

مخاطبان مجله خبری اهل فان در آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز، باید بتوانند با توجه به تصویر و همچنین توضیحات ارائه شده، بهترین و منطقی ترین گزینه را برای پاسخ انتخاب کنید. شواهد موجود در تصویر و همچنین تفکر منطقی به شما در حل این چالش تصویری کمک خواهد کرد.

در تصویر آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز شما باید با سه شخص روبرو هستید. چارلز مدیر عامل یک شرکت بزرگ است. براثر یک حادثه رانندگی دستان او شکست و با ضربه ای که به مغز او وارد شد، برای مدتی کوتاه حافظه خود را از دست دارد. هنگام مرخص شدن از بیمارستان با دو زن جوان مواجه شد که هر کدام خود را همسر او می دانند. هر چند او پس از مدت کوتاهی حافظه خود را بدست آورد و همسر واقعی خود را شناسایی کرد، اما ما برای اینکه هوش کارآگاهی شما را مورد آزمایش قرار دهیم، این معمای تصویری را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به نظر شما کدامیک راست می گوید و کدامیک دروغ؟

با دقت به تصویر آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز نگاه کنید. تلاش کنید در کمتر از 7 ثانیه به پاسخ دست پیدا کنید.

این مطلب هم جالبه: برای شناخت بهتر خود و اطرافیانت، این تست شخصیت را از دست نده!

آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز-1

این هم جالبه: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو نفر در صدد آسیب زدن به کودک است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز

اگر به پاسخ رسیده اید به شما تبریک می گوئیم. اما اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده اید، فرصت دارید با نگاه دقیق تر تصویر را بررسی کنید. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز: پس از انتشار این سوال هوش، تنها عده کمی از کاربران موفق به شناسایی همسر واقعی چارلز شدند. آیا شما همسر چارلز را شناسایی کردید؟ اگر دقت کنید زن سمت چپ با گریه تلاش دارد که حرف خود را اثبات کند. اما زن سمت راست در حالی که بسیار عصبانی شده است، ادعای زن سمت چپ را رد می کند. به دستبند مشابهی که چارلز و زن سمت راست به دست دارند نیز دقت کنید.

این مطلب هم جالبه: تست قدرت تمرکز: در عرض 10 ثانیه A را بین اعداد 4 پیدا کنید!؟

آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناخت همسر چارلز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سه =

دکمه بازگشت به بالا