سرگرمیمعمای تصویری

بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا به جنیفر کمک کن بفهمه صاحب دوچرخه کیه؟!

بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 نفر را مشاهده می کنید که می گویند صاحب دوچرخه هستند، شما به جنیفر باید کمک کنید صاحب دوچرخه را شناسایی کند؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم فرد صاحب دوچرخه است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: با پیدا کردن آهوی استتار شده، اثبات کنید چشمان قوی مثل عقاب دارید!

بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه این است که شما به جنیفر باید کمک کنید صاحب دوچرخه را شناسایی کند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد صاحب دوچرخه است؟

بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه-1

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: آزمون تمرکز: عدد 696 را در میان اعداد مختلف پیدا کنید!

پاسخ بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه

آیا متوجه شدید کدوم فرد صاحب دوچرخه است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه: مرد وسطی صاحب دوچرخه است، بقیه کلاه ایمنی دارن ولی اون کلاهش روی دوچرخشه!

بازی فکری شناسایی صاحب دوچرخه-2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا