سرگرمیتست هوش

تست هوش: با حرکت دادن یک عدد چوب کبریت، یک مربع بساز!

آزمون هوش با ساخت مربع: آیا آنقدر مهارت و نبوغ ریاضی دارید که بتوانید فقط با حرکت دادن یکی از این کبریت ها یک مربع بسازید؟ جرات کنید چالش را قبول کنید و IQ خود را ثابت کنید! امروز، ما با چالش دشوار تشکیل یک مربع که فقط با حرکت دادن یک چوب کبریت باید ایجاد شود با شما همراه هستیم.  شاید غیرممکن به نظر برسد، اما با کمی نبوغ و تفکر منطقی کاملاً ممکن است. با مجله خبری اهل فان و آزمون هوش با ساخت مربع همراه باشید.

تست های منطق و تفکر پازل های محبوبی هستند که مهارت های حل مسئله ما را به چالش می کشند. این پازل ها می توانند از بازی های ساده با کلمات تا معادلات پیچیده ریاضی متغیر باشند.آنها از ما می خواهند که خارج از چارچوب فکر کنیم و راه حل های متعدد را قبل از رسیدن به بهترین پاسخ ارزیابی کنیم. پازل امروز یک نمونه عالی از این نوع تمرینات ذهنی است. وظیفه شما این است که با حرکت دادن یک چوب کبریت، یک مربع ایجاد کنید. زمان شما محدود است. 5 ثانیه وقت دارید!

  این مطلب هم جالبه: 1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

آزمون هوش با ساخت مربع

تشکیل یک مربع از 4 چوب کبریت که به صورت علامت جمع چیده شده اند یک چالش فوق العاده دشوار است. شما باید بتوانید تنها یک چوب را در کمتر از 5 ثانیه حرکت دهید تا کار را کامل کنید.این نیاز به مقدار زیادی استراتژی و تفکر سریع دارد.

مهم است که در حین انجام این چالش سریع فکر کنید و قاطعانه عمل کنید، زیرا می تواند دلهره آور باشد و به تمرکز زیادی نیاز دارد. توانایی تشکیل مربع با یک چوب کبریت نیاز به سطح پیشرفته ای از تفکر منطقی دارد. مهم است که مغز خود را برای تفکر منطقی و انتقادی آموزش دهید زیرا به شما امکان می دهد مشکلات را حل کنید، تصمیم بگیرید و نتیجه بگیرید.

تفکر منطقی به ما کمک می کند تا اطلاعات را تجزیه و تحلیل و تفسیر کنیم، روابط علت و معلولی را درک کنیم، مفاهیم جدید را یاد بگیریم و راه حل هایی برای مسائل پیچیده کشف کنیم.

این مطلب هم جالبه: آزمون هوش: صاحب اصلی سگ کیه !؟

آزمون هوش با ساخت مربع-1

این هم جالبه: کدامیک از این سه زن تظاهر می کند که آدم پولداری هست!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی چوب کبریت و ساخت مربع

بازی های فکری ریاضی راهی عالی برای تمرین ذهن و تیز نگه داشتن آن است. آنها مهارت های حل مسئله را تحریک می کنند و تفکر انتقادی را تشویق می کنند.چه به دنبال یک چالش اضافی باشیم و چه فقط می خواهیم سرگرم شویم، بازی های فکری ریاضی راهی عالی برای تحریک ذهن ما هستند. بیایید راه حل چالش روز را بررسی کنیم و ببینیم که تا کجا می توانیم مهارت های حل مسئله خود را پیش ببریم!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش با ساخت مربع: ما به شما یک بازی فکری دادیم و منتظر بودید تا پاسخ را بدانید. راه حل در تصویر است. به سادگی کبریت را از بالا حرکت دهید تا یک مربع از پایه های هر چوب کبریت ایجاد کنید. مربع در مرکز قرار دارد.

این مطلب هم جالبه: چیستان؛ از مقابل خورشید می‌گذرم، اما هیچ سایه‌ای نمی‌سازم؛ من چی هستم!؟

آزمون هوش با ساخت مربع-2

امیدوارم از آزمون هوش با ساخت مربع استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا