سرگرمیتست بینایی

اگر چشمان عقابی داری، حیوان متفاوت را بین تمساح های سبز پیدا کنید!

آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر: وب سایت اهل فان این بار هم با یک پازل تصویری مهمان شما شده است. این پازل یا آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر فوق العاده است. شما شاهد تصویر جالبی از فضای سبز و تعداد زیادی تمساح هستید. در نگاه اول غیر از این فضا، چیز دیگر در تصویر قابل شناسایی نیست. اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که در تصویر یک قرقره نخ در گوشه ای پنهان است. این تصویر خیره کننده مطمئنا بینایی و صبر شما را آزمایش خواهد کرد. برای این کار تنها 5 ثانیه فرصت دارید؟ با مجله خبری اهل فان و آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر همراه باشید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

این مطلب هم جالبه: کدامیک از این دو زن در حماقت دست دیگری را از پشت بسته است!؟

آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر

تصاویری شبیه آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است.

اکنون نیز به دقت به آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر نگاه کنید. رکورد یافتن این تصویر 5 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در زمان کمتر هم می توانندحیوان متفاوت را در تصویر شناسایی کنند.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند.

آماده اید! شروع کنید به یافتن حیوان متفاوت!

این مطلب هم جالبه: متولدین کدام ماه ها ازدواجی نیستن؟

آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر-1

این هم جالبه: تست قدرت تمرکز: در عرض 10 ثانیه حروف M را بین حروف N پیدا کنید!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر

اگر نتوانستید قرقره نخ را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود چهره ها را بیابید.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر: حیوان متفاوت در این تصویر علامتگذاری شده است.

این مطلب هم جالبه: اگه نابغه ریاضیاتی، این عبارت غلط را با یک حرکت درستش کن!

آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر-2آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر-2

امیدوارم از آزمون شناسایی حیوان متفاوت تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا