سرگرمیتست هوش

دانش ریاضی‌ات رو با شناسایی ارزش عددی پرندگان در 9 ثانیه ارزیابی کن!

آزمون ریاضی با ارزش پرندگان: آیا برای پذیرش یک چالش فکری جدید آماده اید؟ بازی های فکری معماها و چالش هایی هستند که نیاز به تفکر و مهارت های حل مسئله دارند. آنها می توانند سرگرم کننده و راهی عالی برای تحریک مغز شما باشند. در این بازی فکری خاص، وظیفه شما این است که با استفاده از مقادیر اختصاص داده شده به هر پرنده در تصویر و محاسبه مقداری عددی سه پرنده در پایان، آزمون ریاضی با ارزش پرندگان را حل و عدد مجموع را بدست آورید.

برای تکمیل این چالش، باید با دقت نگاه کنید و تمرکز کنید. این کار به سطح معینی از سختی نیاز دارد، که سطح سختی متوسطی دارد. برای یافتن کد، باید تعداد و نوع پرندگان را در هر خط معادله مطالعه کنید. هر پرنده دارای یک مقدار عددی مرتبط با آن است که به شما کمک می کند تا محاسبه نهایی را انجام دهید. توجه دقیق به جزئیات برای موفقیت در تکمیل این چالش مهم است. بنابراین، برای رمزگشایی ارزش گمشده هر پرنده، لازم است که روی هر جنبه تمرکز و تمرکز داشته باشید. با مجله خبری اهل فان و آزمون ریاضی با ارزش پرندگان همراه شوید.

این مطلب هم جالبه: برای شناخت بهتر خود و اطرافیانت، این تست شخصیت را از دست نده!

این هم جالبه: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو نفر در صدد آسیب زدن به کودک است!؟

آزمون ریاضی با ارزش پرندگان

شکستن کد حیوانات در 9 ثانیه کار ساده ای نیست! این نیاز به فردی با مهارت‌های خارق‌العاده – از ضریب هوشی بالا تا نابغه بودن – دارد تا بتواند در مدت زمان کوتاهی رمز را بشکند. آیا برای چالش آماده ای؟ خودتان را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که برای شکستن کد در کمتر از 10 ثانیه لازم است دارید یا خیر!

حل آزمون ریاضی با ارزش پرندگان می تواند یک راه سرگرم کننده و جذاب برای آزمایش مهارت های حل مسئله شما باشد. این یک راه عالی برای تیز نگه داشتن ذهن شما است و حتی می تواند به بهبود عملکرد کلی شناختی کمک کند. برای ارائه پاسخ به آزمون ریاضی پرندگان ، باید خارج از چارچوب فکر کنید.  سعی کنید از زوایای مختلف به مشکل نگاه کنید و از استراتژی‌های مختلف استفاده کنید. بازی فکری امروز یک بازی سخت است، و برای شکستن آن باید کمی فکر کنید.

به سرنخ ها نگاهی بیندازید و ببینید چه چیزی می توانید پیدا کنید! اگر احساس شجاعت می کنید، سعی کنید ثانیه ها و آزمون ریاضی با ارزش پرندگان را شکست دهید و آن را در زمان رکورد حل کنید.

این مطلب هم جالبه: تست قدرت تمرکز: در عرض 10 ثانیه A را بین اعداد 4 پیدا کنید!؟

آزمون ریاضی با ارزش پرندگان-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون ریاضی با ارزش پرندگان

آیا آزمون ریاضی با ارزش پرندگان را حل کرده اید؟ کسانی که موفق به حل آن در کمتر از 10 ثانیه می شوند، نهایت تبریک ما را داریم.  شما واقعاً این چالش را شکست داده اید.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون ریاضی با ارزش پرندگان: جواب معادله 23 است.

10+10+10=30

(2+2) + (2+2) + 10 = 18

(2+2) + 3 + 3 = 10

3 + 2 × 10 = 23

این مقاله را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و آنها را برای شرکت در آزمون دعوت کنید!

این مطلب هم جالبه: چیستان: با بریدن سرش، زنده خواهد شد؛ آن چیست!؟

آزمون ریاضی با ارزش پرندگان-2

امیدوارم از آزمون ریاضی با ارزش پرندگان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا