سرگرمیمعمای تصویری

آزمون هوش: صاحب اصلی سگ کیه !؟

آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ: مجله خبری اهل فان با جذاب ترین و جدیدترین سوالات هوش تصویری در کنار شماست. برخی ازاین سوالات ساده و اسان به نظر می رسند، اما در بسیار اوقات به خوبی توانائیهای شناختی شما را به چالش می کشند. شاید یکی از دلایل پرطرفدار بودن این قبیل مطالب، چالشی بودن این گونه مطالب است. گاهی نیاز نیست به این سوالات فکر کنید، کافی است بدنیال یک نشانه باشید.

این هم جالبه: کدامیک از این سه زن تظاهر می کند که آدم پولداری هست!؟

یافتن نشانه ها در این سوالات یا تصاویر معمایی حواس شناختی شما را پرورش می دهد. شما با انجام منظم این بازی ها، در بلند مدت متوجه خواهید شد که قدرت تمرکزتان افزایش یافته و دقت و جزئی نگری شما افزایش می یابد. لذا سوالات هوش تصویری در کنار سرگرم کنندگی برای رشد مهارت های شناختی شما معجزه می کنند. با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: شخصیت منفعل داری یا قوی!؟ یکی از حیوانات را انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون!

آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ

پاسخگویی به آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ نیز به مانند دیگر آزمون های مشابه، نیازمند دقت، تمرکز و قدرت تحلیل شماست. شما باید با نگاه به تصویر، بهترین و منطقی ترین پاسخ را ارائه دهید و این مسئله تنها توسط یک ذهن ارام و خلاق امکان پذیر است.

در تصویر آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ شما با یک زن و مرد روبرو هستید که بر سر تصاحب یک سگ خانگی با یکدیگر مناقشه و دعوا دارند. یکی از این دو نفر در ادعای خود صادق نیست و در واقع به دروغ مدعی است که صاحب سگ است. اما کدامیک!؟ شما فکر می کنید که سگ تصویر مال چه کسی است؟ چه کسی دروغ می گوید؟

دلیل شما چیست؟ اگر آماده هستید به دقت به تصویر آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ نگاه کنید و پاسخ را همانطور که اشاره شد، همراه با تحلیل قانع کننده ارائه دهید! یادتان باشد که زمان شما محدود است و تنها 5 ثانیه فرصت دارید که جمع بندی کرده و پاسخ ارائه دهید. این زمان محدود، درجه سختی این سوال را افزایش می دهد. زیرا ذهن شما باید به سرعت به یک تحلیل دست پیدا کند!

این مطلب هم جالبه: با توجه به دو عبارت اول، پاسخ عبارت سوم را بدست آورید!

آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ

اگر هنوز به پاسخ نرسیدید، بهتر است نگاهی دقیق تر به تصویر آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ بیندازید. باید بدنبال نشانه ها باشید.  به تصویر نگاه کنید. اگر زمان بیشتر نیاز دارید، ما این زمان را به شما می دهیم.

.

.

.

.

.

.

.

.

به شما که پاسخ درست ارائه کرده اید، تبریک می گوئیم. مشخص است که شما از قدرت تشخیص و دقت کافی برخوردار هستید. کاملا درست حدس زدید. صاحب واقعی این سگ خانگی آن دختر است.

به طناب قرمز رنگ که در دست دختر قرار دارد و نیز قلاده قرمز دور گردن سگ دقت کنید. مشخص است که این طناب مخصوص این سگ است. از طرف دیگر نوع واکنش پسر برای گرفتن سگ شبیه یک صاحب واقعی سگ نیست. او به گونه ای مشخص قصد دارد سگ را برباید، لذا تلاش می کند با کاپشن یا کت خود جلو دید سگ را گرفته و سپس آن را بدزدد.

این مطلب هم جالبه: اگر ریاضی‌ات خوبه، دو عدد بعدی را در این دنباله عددی پیدا کنید!؟

آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی صاحب سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا