سرگرمیمعمای تصویری

سوال هوش: کدامیک از این دو زن تصمیم دارد که مرد را به قتل برساند!

آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل: یکی دیگر از سوالات و معماهای تصویری را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک می توانید مشاهده کنید. این معما از جمله سوالاتی است که شما به مانند بسیاری از سوالات تصویری دیگر باید از مهارت های شناختی و قوه اداراک خود برای حل آن استفاده کنید. با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل همراه باشید.

سازنده آزمون شناسایی زن قاتل معتقد است که تنها افراد تیزهوش و نکته سنج می توانند در کمتر از 5 ثانیه این سوال هوش تصویری را بررسی، تحلیل و پاسخ دهد. پس اگر مهارت های یک کارآگاه پلیس را دارید، به آسانی خواهید توانست بر آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل مجله خبری اهل فان پیروز شوید. شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه زنی که قصد دارد مرد تصویر را به قتل برساند را شناسایی کنید.

آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل

با دقت در پست های موجود این تصویر در شبکه های اجتماعی مشخص می شود که هزاران نفر در فیس بوک و اینستاگرام به دنبال حل و ارائه پاسخ به معماهای تصویری هستند. به همین دلیل، در آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل برای شما یک چالش معمایی تصویری سخت برای شما ارائه شده است که تنها 16٪ از کاربران در زمان تعیین شده موفق به غلبه بر آن شده اند، حتی برخی فقط تصویر حل شده را بررسی کرده اند.

اگر دقت کنید در آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل، شما دو خانم و یک مرد را خواهید دید. در نگاه اول چیز غیر عادی در تصویر نمی بینید، اما یکی از این دو زن یک قاتل خطرناک است که تحت تعقیب پلیس است. پلیس می داند که قاتل تغییر قیافه داده است و به این شکل می خواهد مرد تصویر را به قتل برساند. شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا قاتل تحت تعقیب پلیس را پیدا کنید. از هرگونه حواس پرتی اجتناب کنید و تمام جزئیات تصویر آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل را تجزیه و تحلیل کنید.

آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل

زمان شما به پایان رسیده است. آیا موفق به ارائه پاسخ نشدید؟ نگران نباشید، در ادامه تصویر حل شده را برای شما قرار می دهیم. اما چون انجام این نوع فعالیت (ارائه پاسخ به سوالات معمایی) به شما کمک می کند توانایی خود را بهبود ببخشید، می توانید به بالا برگشته و بیشتر تصویر آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل: در نگاه اول افراد زن اول از سمت راست را قاتل معرفی کردند. این مسئله هم بواسطه چیزی شبیه نارنجک است که زن سمت راستی کنار اسباب بازی دیده می شود. به نظر می رسد که نارنجک واقعی نیست. اما اگر دقت کنید زن سمت چپ در دستش چیز عحیبی دارد. شاید این مایع سم باشد و زن تصمیم داشته باشد که با آن مرد را مسموم کند. این مسئله منطقی تر به نظر می رسد. لذا زن سمت چپ تصمیم دارد مرد را به قتل برساند.

این مطلب هم جالبه: آزمون قدرت تمرکز: 3 تفاوت دو تصویر پسرک گرمازده را پیدا کنید!

آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی زن قاتل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =

دکمه بازگشت به بالا