سرگرمیتست شخصیت

تست هوش: کدام زن عاشق طرف مقابلش شده است!؟

آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق: دیوید استفنز، از جمله محققانی است که در حوزه زبان بدن می باشد. این حوزه از جمله حوزه هایی است که بسیار مورد توجه محققان و روان شناسان قرار دارد. ما بدون آنکه خود متوجه باشیم دارای ارتباطات غیر کلامی فراوان هستیم. به واقع زبان بدن روشی است که هر فرد تلاش می کند با طرف مقابل خود به صورت غیرکلامی ارتباط برقرار کند. براساس یک پژوهش، زنان بیشتر از مردان علاقمند به ارتباطات غیرکلامی هستند.

این هم جالبه: اگر A+5=11، B+8=18 و C+6=15 باشد D+3=؟ چند می‌شود!؟

زنان از طریق حالات چهره، ژست های مختلف، حرکات آرام بخش و ویژگی های صوتی مانند زیر و بم صدا می خواهند، چیزی بگویند. خواندن نشانه های زبان بدن به شما کمک می کند تا متوجه حالت های فرد شوید. مثلا بفهمید که آیا فردی راحت، ناراحت، عصبی، یا حتی مجذوب شما شده است. البته افراد از هر جنسیت به طور کلی رفتارهای مشابهی دارند. اما برخی تفاوت های ظریف در مورد زبان بدن زنان وجود دارد.

با آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق و مجله خبری اهل فان همراه باشید و تشخیص دهید براساس زبان بدن، کدام زن عاشق جنس مخالف خود شده است؟

این مطلب هم جالبه: تست شخصیت: مرد درون خانه نشسته است یا بیرون آن!؟

آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق

در آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق شما با یک تست کوتاه برای سنجش توانایی خود در خواندن زبان بدن زنان آشنا خواهید شد. به نظر شما کدامیک از زنان زیر در یک رابطه عاطفی قرار دارند؟ از طریق این آزمون که ارتباط مستقیم با  زبان بدن دارد، شما باید بفهمید که کدام زن ممکن است عاشق باشد. البته برای ارائه پاسخ 15 ثانیه وقت دارد.

نگاهی دقیق تر به تصویر داشته باشیم. در تصویر آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق، شما با سه عکس از زنانی که هدف این آزمون هستند، روبرو هستید. شما باید با تجزیه و تحلیل زبان بدن آنها، متوجه شوید که کدام یک عاشق جنس مخالف خود شده است؟ اگر آماده هستید به تصویر آزمون تصویری با شناسایی زن عاشقنگاه کنید و سعی کنید بفهمید کدام یک عاشق است!

این مطلب هم جالبه: چیستان: نام یکی از حبوبات است که دو حرف اولش یک ابزار خیاطی است!؟

آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق

برای دیدن پاسخ شما می توانیدبه توضیحات زیر مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

این مطلب هم جالبه: باهوشا بگن: در کدام تصویر مادر بزرگ و نوه واقعی حضور دارند!؟

آزمون تصویری با شناسایی زن عاشق-2

زن شماره 1

اگر خانمی در حین صحبت با مردی شروع به حالت دادن به موهایش می کند، دست به آنها می زند و به عبارت دیگر با موهایش بازی می کند، مطمئن باشید که او این کار را برای جلب توجه مرد انجام می دهد!

این یکی از حرکات کلاسیکی است که زنان برای جلب توجه مردان، از آن استفاده می کنند. در واقع، این نوع زبان بدن، برای جذب مردان استفاده می شود. به خصوص هنگامی که زن عاشق مرد شده است و می خواهد او را به دست آورد.

زن شماره 2

نگاه اجمالی یک سلاح قدرتمند در هنر اغوا کردن زنان است. این یک سیگنال بسیار واضح است که با نام مستعار زبان بدن، از طرف یک زن به یک مرد می رسد. در این حالت نیز زن، عاشق طرف مقابل خود شده است و از او نیز توجه متقابل می خواهد.

زن شماره 3

به تصویر این زن دقت کنید. دهان این زن کمی باز است و او در حال لیسیدن گوشه لب هایش است. وی نیز یک سیگنال قوی به مرد مقابل خود می فرستد. سیگنالی که تشان می دهد این زن عاشق آن مرد شده است.

بنابراین، پاسخ درست این است که هر سه زن در یک رابطه عاطفی هستند! این سه زن نتوانسته اند زبان بدن خود را پنهان کنند، زبان بدنی که نشان دهنده عاشق شدن آنها نسبت به طرف مقابل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 2 =

دکمه بازگشت به بالا