سرگرمیمعمای تصویری

اگر باهوشی، با دلیل بگو که کدامیک رئیس و کدامیک کارمند شرکت است؟

آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند: شما با کمک سوال هوش تصویری امروز خواهید توانست، تیزبینی و نکته سنجی خود را به رخ همگان بکشید. آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند مجله خبری اهل فان از آن جمله معماهای تصویری است که می تواند به خوبی ذهن و توانائیهای شناختی شما را مورد آزمایش قرار داده و به چالش بکشد. شما در این ازمون باید بتواند در زمانی که مشخص شده است، کارمند را از رئیس تشخیص دهید. با مجله خبری اهل فان و آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند همراه باشید.

این هم جالبه: معما؛ مردی بدون چتر یا کلاه زیر باران بود، اما حتی یک تار مویش خیس نشد؛ چرا !؟

به باور بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت فکر کردن و تمرکز بر روی یک چیز برای حل یک مشکل، می تواند سلول های مغز را به فعالیت وادار کند. این فعالیت حکم یک ورزش عالی برای این عنصر حیاتی بدن به شمار می رود. ورزش منظم جسمی و مغزی و نیز یک رژیم مناسب غذایی می تواند مانع از وقوع بیماری های مختلف قلبی و مغزی در میانسالی و کهنسالی شود. آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند نیز یک تمرین مناسب برای مغز شماست.

این مطلب هم جالبه: اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر پارک را در یک نگاه تشخیص می دهی!

آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند

 

شما با کمک آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند می توانید سطح نکته سنجی خود را در کمتر از 20 ثانیه متوجه شوید. ارائه پاسخ مناسب از سوی شما به معنای تیزبینی و دقت شماست. در این تست هوش از شما خواسته می شود که حدس بزنید رئیس و کارمند تصویر بالا کیست؟

توانایی شما در حدس زدن تصویر از زبان بدن دو مرد موجود در تصویر که هدف این تست هوش است، امکان پذیر است و شما باید تا اندازه ای با زبان بدن آشنایی داشته باشید. آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند چالش برانگیزتر است، زیرا شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید چه کسی رئیس و چه کسی کارمند است؟

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با دلیل بگوئید کدام خانواده واقعی و کدامیک غیرواقعی است!

آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند

همانطور که اشاره شد شما برای ارائه پاسخ به آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند باید تا اندازه ای باز زبان بدن آشنایی داشته باشید.تک تک حرکات بدن براساس موقعیت افراد قابل تحلیلاست. اگر پاسخ را هنوز پیدا نکردید، 8 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بسیار شنیده باشید که یک دست دادن ساده می تواند چیزهای زیادی را در مورد یک شخص از جمله وضعیت اجتماعی او آشکار کند. مرد سفیدپوش کارمند است زیرا او در تصویر وضعیت دست دادن غالب را ندارد. پاسخ آزمون شناسایی رئیس و کارمند، همان طور که قبلا هم اشاره شد در زبان بدن است. اگر دقت کرده باشید نوع خم شدگی آرنج و موقعیت شست انگشت مرد کت و شلواری بر مرد پیراهن سفید برتری دارد و در عکس مشخص است.

در تئوری زبان بدن، فردی که دست طرف مقابل را به زیر بکشد، موقعیت پیشرو را به خود اختصاص می‌دهد، حال در اینجا با نام مستعار رئیس.

این مطلب هم جالبه: چیستان: آن چیست که گوشتش در رو قرار گرفته است و پوستش در زیر!؟

آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی رئیس و کارمند استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یک =

دکمه بازگشت به بالا