سرگرمیمعمای تصویری

تست هوش: کدامیک از کودکان پسر نیست و دختر است!؟

آزمون تصویری با شناسایی دختربچه: سوالات هوش و بازی های فکری مختلف، بخش اصلی مطالب مجله خبری اهل قان را تشکیل می دهد. در این مطلب از سری مطالب بخش تفریح و سرگرمی اهل فان یک سوال هوش تصویری جذاب و چالش برانگیز آماده کرده ایم. آیا شما فکر می کنید که در ارائه پاسخ به سوالات هوش همیشه یک سر و گردن از دیگران بالاتر هستید. در آزمون تصویری با شناسایی دختربچه باید بتوانید در یک نگاه دختر را میان پسرها شناسایی کنید.

با کمک آزمون تصویری با شناسایی دختربچه، شما می توانید میزان هوش خود را محک بزنید. با مجله خبری اهل قان همراه باشید. فکر می کنید بتوانید این بازی فکری را به راحتی حل کنید؟ ما از شما دعوت می کنیم حداقل 20 دقیقه در روز مغز خود را ورزش دهید. شما با کمک پازل ها و بازی های فکری، مغز خود را ورزش داده و آن را فعال و جوان نگه می دارید.

این مطلب هم جالبه: با دلیل بگوئید معشوقه مرد بیمار دست شکسته، کدام زن است!؟

آزمون تصویری با شناسایی دختربچه

با کمک آزمون تصویری با شناسایی دختربچه، مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. با کمک آزمون تصویری با شناسایی دختربچه و معماهای تصویری سرگرم کننده مشابه، یک روز کاری سخت را فراموش کنید. این پازل ها و تصاویر معمایی بسیار بدیع و جالب هستند.

در معماهای تصویری، شما باید بتوانید براساس برخی نشانه ها آن را حل کنید. با وجود نشانه ها شما باید بتوانید منطقی ترین و محتمل ترین پاسخ را ارائه دهید.

در تصویر آزمون تصویری با شناسایی دختربچه، شما سه کودک را می بینید. در نگاه اول هر سه کودک پسر بچه به نظر می رسند، اما یک نشانه کوچک در این تصویر وجود دارد که نشان می دهد یکی از کودکان پسر نیست و دختر است! آن کودک کدام یکی است؟

به نظر شما کدام کودک یک دختر بچه است؟ با دقت به تصویر آزمون تصویری با شناسایی دختربچه نگاه کنید و این سوال معمایی را حل کنید. فقط یادتان باشد که برای سخت تر شدن معما زمان شما محدود است. شما فقط 7 ثانیه وقت دارید.

این مطلب هم جالبه: دانش ریاضی‌ات رو با شناسایی ارزش عددی پرندگان در 9 ثانیه ارزیابی کن!

آزمون تصویری با شناسایی دختربچه-1

این هم جالبه: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو نفر در صدد آسیب زدن به کودک است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی دختربچه

همانطور که اشاره شد، شما برای پاسخ دادن به آزمون شناسایی دختر میان پسرها باید از تمامی حواس خود استفاده کنید. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده باشید می توانید به بالا رفته و 5 ثانیه بیشتر به جزئیات تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

بله درست حدس زدید. کودک وسطی یک دختر بچه است. به شما گفتیم که یک نشانه کوچک می تواند به شما در حل این معما یا آزمون کمک کند. به دکمه های پیراهن کودک نگاه کنید. همانطور که می دانید دکمه های پیراهن مردانه از سمت چپ به سمت راست بسته می شوند و دکمه های پیراهن زنانه برعکس!

این تفاوت در موقعیت دکمه ها از قرن سیزدهم که زمان نابرابری طبقاتی بود، وجود داشت.معمولاً در آن روزگار زنان توسط کنیزان لباس می پوشیدند و به کمک آنها آماده می‌شدند. به همین دلیل خیاطان خیلی زود متوجه شدند جابه جا کردن محل قرار دادن دکمه لباس زنان، سرعت پوشاندن لباس به آنها را افزایش می‌دهد.

آزمون تصویری با شناسایی دختربچه-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی دختربچه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا