سرگرمیمعمای تصویری

کدامیک از زنان تصویر، مشکوک به کودک ربایی است!؟

آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد: سوال تصویری معمایی امروز هم از جمله معماهای تصویری که ذهن شما را حسابی درگبر خواهد کرد. برای اینکه بتوانید به پاسخ صحیح دست پیدا کنید، باید از قدرت دید بالایی برخوردا باشید و جزئی نگری شما عالی باشد. احتمالا در ابتدا معتقد باشید که آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد فاقد یک پاسخ است. اما اگر بیشتر دقت کنید با یک نشانه می توانید این معمای تصویری را حل کنید.

در این آزمون توانائیهایی شما به چالش کشیده می شود. در ابتدا قدرت دید شما برای دیدن جزئیات و در نهایت دقت شما برای اینکه بتواند جزئیات را مورد تحلیل قرار دهد. زمان محدود ارائه پاسخ نیز به دلیل بالا بردن سطح سختی آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد است. زمان محدود 6 ثانیه ای قطعا می تواند بیشتر شما را دچار چالش کند. با مجله خبری چشمک و یک آزمون جالب دیگر همراه باشید. از شما می خواهیم این ازمون و آزمون های مشابه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این مطلب هم جالبه: یکی از تخم مرغ ها را انتخاب کن تا بگم درونگرا هستی یا برونگرا!؟

آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد

 

در سوال معمایی امروز که تنها عده کمی تاکنون توانسته اند به آن پاسخ دهند، شما با بتوانید پرستاری یا شبه مادری که تلاش می کند کودکی را بدزد را شناسایی کنید. همان طور که اشاره شد برای پاسخگویی به آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز کردن و دقت تمام به جزئیات تصویر است. شما 6 ثانیه فرصت دارید. آیا متوجه چیز عجیبی شده اید؟ چه فکر می کنید؟

در تصور آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد، سه پرستار با سه کالسکه کودک دیده می شود. یکی از این پرستارها تلاش دارد کودکی را که همراه دارد بدزد. سازنده این آزمون معتقد است که هدف او تنها بالا بردن سطح توانایی های شناختی افراد است و وی تلاش می کند با ایجاد چنین آزمون هایی سطح دقت و تمرکز مخاطبان را افزایش دهد. به باور کارشناسان انجام منظم چنین آزمون هایی سطح توانائیهای شناختی ما را افزایش مبی دهند. بدون آنکه خود متوجه باشیم.اگر اماده هستید با دقت به تصویر آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد نگاه کنید!

این مطلب هم جالبه: آزمون ریاضی: مجموع ارزش عددی میمون، پرنده و زنبور را در عبارت آخر پیدا کنید!

آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد-1

این هم جالبه: چیستان؛ آن چيست كه بسيارش كم است و آن چيست كه كمش بسيار است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد

اگر به این قسمت از متن آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد رسیده اید، به احتمال زیاد راه حل این چالش را پیدا کرده اید. اگر برعکس است، نگران نباشید، زیرا همانطور که در ابتدا گفتیم تعداد بسیار کمی از کاربران اینترنت راه حل را پیدا کردند. می توانید به بالا نگاه کنید و تصویر را با جزئیات بررسی کنید و سعی کنید در این چالش تصویری متوجه شوید که کدام یک از زنان یک بچه دزد است. 6 ثانیه دیگه فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

اگرپاسخ را پیدا نکردید، در ادامه به شما نشان خواهیم داد که کدام یک از این سه زن یک بچه دزد است.به تصویر علامتگذاری شده دقت کنید.شاید با نگاه اول زن اولی از سمت چپ را مشکوک به کودک ربایی معرفی کردید. اما این گونه نیست. وی فقط به کودک بازیگوش خودش اجازه نداده که به هر طرف جست و خیز کند و با یک دستبند اسباب بازی دستان او را به کالسکه بسته است. کودک به راحتی می تواند دست خود را آزاد کند.

زن وسطی نیز آنقدر بی خیال است که فکر نمی کنیم متوجه اطرافش باشد. او می خواهد زودتر مکانی را پیدا کند تا به ورزش تناسب اندام خودش مشغول شود. اگر چه پارچه درون کالسکه لکه دارد، این مورد هم دلیل نمی شود. اما اگر به زن سمت راست نگاه کنید متوجه می شوید که او با نگرانی اطراف را رصد می کند. او به کودک داروی خواب آور داده است و قصد دارد او را برباید.

ابن مطلب هم جالبه: با حرکت دادن 1 چوب کبریت، عبارت غلط را اصلاح کنید!

آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی بچه دزد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 16 =

دکمه بازگشت به بالا