سرگرمیتست بینایی

اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر پارک را در یک نگاه تشخیص می دهی!

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک: دقت و توجه به جزئیات، امروز با رشد فناوری و افزایش دغدغه ها و دل مشغولی ها بسیار کم رنگ شده است. متاسفانه عدم توجه به جزئیات، سبب می شود که عملکرد مغز کاهش بیابد. این مسئله سبب می گردد که خود به خود در بسیاری از  امور که با تمرکز و دقت رابطه مستقیم دارد، شکست بخوریم. با آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک با مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: سوال هوش: با دلیل بگوئید کدام خانواده واقعی و کدامیک غیرواقعی است!

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک

تصویر آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک را با دقت نگاه کنید. در ابتدا آنچه را که در تصویر با واقعیت مطابقت ندارد پیدا کنید. به این چالش بپیوندید که بارها و بارها در شبکه های اجتماعی همرسانی شده است. هزاران کاربر اینترنت از اوقات فراغت خود برای انجام فعالیت ها و بازی های سرگرمی مختلف استفاده می کنند که یکی از آنها چالش های تصویری موجود در فیس بوک است. مانند این تصویر که در آن باید اشتباه موجود را در تصویر پیدا کنید. شما باید در نگاه اول این کار را انجام دهید. آیا با این توضیحات جرات شرکت در آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک را دارید!؟

اگر آماده هستید، تصویر را نگاه کنید.

تصویر آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک، یک پارک زیبا را در ابتدای صبح نشان می دهد. زمانی که آدمها در خواب شیرین هستند و در پارک کسی نیست. همه چیز عادی و طبیعی به نظر می رسد. اما اگر تیزبین باشید در همان نگاه اول اشتباه موجود در تصویر را می بینید. آماده هستید به تصویر نگاه کنید؟ امیدوارم شما هم از جمله تیزبین ها و جزئی نگرهای معدود این کره خاکی باشید.

این مطلب هم جالبه: چیستان: آن چیست که گوشتش در رو قرار گرفته است و پوستش در زیر!؟

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک-1

این هم جالبه: معما؛ مردی بدون چتر یا کلاه زیر باران بود، اما حتی یک تار مویش خیس نشد؛ چرا !؟

.

.

.

.

اشتباه آزمون شناسایی اشتباه پارک را متوجه شدید.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک

با انتشار این تصویر در شبکه های اجتماعی،بسیاری از کاربران اطمینان دادند که تصویر هیچ خطایی ندارد. با این حال، این مسئله دور از واقعیت است، زیرا چیزی وجود دارد که با واقعیت انطباق ندارد.

اگر در یک نگاه متوجه شدید باید به قدرت بینایی و جزئی نگری خودتان آفرین بگوئید. اگر هنوز هم پیدا نتوانستید می توانید زمان بیشتر صرف کنید. همین که دقت و تمرکز کردید شما پیروز آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک هستید. چرا که مغز خود را وادار به فعالیت بیشتر کردید. شما با انجام مستمر این گونه آزمون می توانید مهارت های شناختی خود را افزایش دهید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک: اشتباه در نیمکتی است که فاقد پایه می باشد. برخی دیگر وجود مرغ های دریایی در پارک را نیز اشتباه تصویر ذکر کرده اند. به باور آنها در اطراف پارک فقط ساختمان های شهری دیده می شود و هیچ دریایی وجود ندارد. پس وجود این پرندگان در پارک اشتباه است. به هر صورت نیمکت بدون پایه در تصویر علامتگذاری شده است. این ازمون را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذرید و میزان جزئی نگری آنها را محک بزنید.

این مطلب هم جالبه: سوال ریاضی: با حل عبارت فوق، میزان دانش ریاضی‌ خودت رو ارزیابی کنی!

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا