سرگرمیمعمای تصویری

کدامیک از این دو زن در حماقت دست دیگری را از پشت بسته است!؟

آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین: شما با کمک آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین می توانید خود را بهتر بشناسید. تلاش کنید این آزمون را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. با پاسخ دادن به این چالش تصویری گیج کننده در زمان محدودی که توسط سازنده این سوال تصویری در نظر گرفته شده است می توانید نبوغ، تیزبینی و ضریب هوشی خود را اثبات کنید. آیا فکر می کنید آزمون امروز  مجله خبری اهل فان را در زمان مشخص شده انجام دهید؟

این هم جالبه: تست قدرت تمرکز: در عرض 10 ثانیه حروف M را بین حروف N پیدا کنید!؟

آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین

بسیاری از معماها و سوالات هوش تصویری برای این طراحی می شوند تا میزان توانائیهای شناختی شما را مورد ارزیابی قرار دهند. بسیاری از افراد بدلیل نوع زندگی مدرن، کمتر با چالش هایی که نیازمند تفکر و تحلیل منطقی و در عین حال جزئی نگری است روبرو هستند، به همین دلیل چشمان عادت می کند تا کلی نگر شود. این سوالات تصویری با به چالش کشیدن دقت و تمرکز افراد، تلاش کرده میزان فعالیت های مغزی را افزایش و سبب رشد مهارت های شناختی از جمله دقت و جزئی نگری شوند.

آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین که امروز در مجله خبری چشمک منتشر شده است، می تواند به بهترین شکل ممکن شما وتمام توانائی هایتان را به چالش بکشد. در تصویر آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر شما با دو تصویر متفاوت روبرو هستید. دو زن که به نظر می رسد هر دو باردار هستند در حال انجام یک کار سخت هستند. یکی در حال صخره نوردی و دیگری در حال بالا رفتن از درخت برای نجات گربه! به نظر شما کدامیک احمق تر است؟

برای انجام این آزمون شما تنها 5 ثانیه فرصت دارید. این زمان محدود در واقع به علت سخت تر شدن این آزمون می باشد. آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین مجله خبری اهل فان را تحلیل و پاسخ دهید و به این طریق اثبات کنید که یک نابغه به تمام معنا هستید!

آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین

اگر به این قسمت از متن آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین رسیدید و هنوز به پاسخی دست پیدا نکردید، می توانید بیشتر فکر وتمرکز کنید. این آزمون نیازمند فکر و تحلیل بیشتر است.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین: حماقت هر دو زن کاملا روشن است.کار هر دو در زمان بارداری کاملا اشتباه است. اما کار زن سمت راست احمقانه تر است. او در حال تلاش برای نجات گربه است، در حالی که گربه تصویر یک گربه کاملا بالغ است . لذا او هیچ مشکلی در بالا رفتن و پائین رفتن از درخت ندارد. به این ترتیب نیازی هم ندارد که نجات داده شود. زن سمت چپ اگر چه در حال صخره نوردی است اما با تجهیزات کامل در حال انجام این کار است. هر چند فعالیت او ممکن است برای بچه خطرناک باشد. شما چه فکر می کنید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی احمق ترین استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا