سرگرمیمعمای تصویری

اشتباه یا اشتباهات این تصویر فوتبالی را پیدا کن!

آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی: ما شما را به چالش می کشیم تا گیج کننده ترین و چالشی ترین بازی فکری در شبکه های اجتماعی را حل کنید. آیا شما یک نابغه متخصص در حل سوالات تصویری هستید؟ آزمون شناسایی اشتباه تصویر فوتبالی این مسئله را اثبات خواهد کرد. کافی است شما برای حل آزمون شناسایی اشتباه تصویر فوتبالی اقدام کنید. در صورتی که در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای آزمون را به پایان برسانید، شما دارای تیزبینی و نبوغ فوق العاده هستید.

این مطلب هم جالبه: تست هوش: با حرکت دادن یک عدد چوب کبریت، یک مربع بساز!

آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی

معماهای تصویری از جمله مطالبی هستند که هیچ گاه در فضای اینترنت قدیمی نمی شوند. این گونه مطالب طرفداران خاص خود را دارد و افراد برای انجام آن باید به خوبی تصویر را بررسی و جزئیات آن را دیده و در نهایت با منطق و تحلیل خود به پاسخگویی به ان اقدام کنند. .

لذا از این جهت این گونه سوالات به خوبی می توانند ذهن ومغز ما را درگیر و به چالش بکشند. زیرا به ما امکان می‌دهد که موقعیت را تجزیه و تحلیل و حداکثر توانایی‌های خود را نشان دهیم. چالشی که در ادامه به شما ارائه خواهیم کرد، به دلیل پیچیدگی بالایی که دارد، در اینترنت بارها همرسانی شده است.

همانطور که در عنوان خواندید، هدف از این تست ،شناسایی اشتباهی است که ممکن است در این تصویر وجود داشته باشد. در تصویر آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی، بازیکن فوتبالی را می بینید که قرار است ضربه آزاد بزند. در مقابل او  ردیفی از بازیکنان حریف صف کشیده اند. همه چیز نرمال و عادی به نظر می رسد. اما یک چیز اشتباه وجود دارد. آن چیست؟

قبل از شروع آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی، باید بدانید که برای یافتن راه حل فقط 3 ثانیه فرصت دارید، به همین دلیل است که بیش از 95 درصد از افرادی که آن را امتحان کرده اند، نتوانسته اند پاسخ را پیدا کنند. کرونومتر خود را فعال کنید!

این مطلب هم جالبه: 1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی

اگر به این قسمت از یادداشت رسیدید، به احتمال زیاد نتوانسته اید آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید، اما نگران نباشید زیرا هدف اصلی این است که شما کمی دقت و تمرکز کنید و مغزتان ورزش کند. این می تواند یک تمرین خوب برای ذهن و مغز شما باشد.

.

.

.

.

.

.

.

.

فرد قرار است یک ضربه آزاد بزند. اما وی از قسمت محوطه جریمه این کار را می کند. اگر در این محدوده خطایی صورت گرفته بود، باید فرد پنالتی می زد. خط کشی محوطه دروازه نیز کاملا اشتباه است. لباس بازیکن تیم حریف با لباس دروازبان نیز همرنگ است که این خلاف قانون است. این دو اشتباه اساسی ترین اشتباه تصویر است. اشتباهات بعدی را شما تشخیص دهید و در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب هم جالبه: آزمون هوش: صاحب اصلی سگ کیه !؟

آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی-2

امیدوارم از آزمون تصویری با شناخت اشتباه فوتبالی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا