سرگرمیتست بینایی

اگه 5 تفاوت دو تصویر پرنده رو در 10 ثانیه پیدا کنی، چشمات مثل عقاب تیزه!؟

آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده : واضح است که آزمون ها و چالش هایی که در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنیم، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. باید گفت که آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده از جمله این آزمون هاست و باید 5 تفاوت دو پرنده زیبای استوایی را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید.

باید بدانید که اگر بتوانید در آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده، تفاوت ها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید مشخص می شود که شما دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین هستید. به واقع این موفقیت مستلزم دقت کافی، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. پس برای سنجش میزان توانائیهای شناختی خود با آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده همراه شوید.

آنگونه که مشخص است برای حل آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. سازنده آزمون شناخت تفاوت تصویر پرنده با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 25 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 5 تفاوت موجود میان دو تصویر پرنده استوایی را شناسایی کنند. می توانید یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید. با آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده و مجله خبری اهل فان همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: اگر تفاوت دو تصویر مادر و کودک را در 5 ثانیه پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن

آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده

در آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده با دو تصویر مشابه از یک پرنده بامزه و زیبای استوایی روبرو هستید: باید در کمتر از 10 ثانیه 3 تفاوت میان این دو تصویر را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. همه جزئیات آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 5 تفاوت را پیدا کنید. همان گونه که اشاره شد شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

این مطلب هم جالبه: پنج Y را بین X ها پیدا کنید؛ این تست تمام حواس شناختی شما را فعال می‌کند!

آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده-1

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده

در صورتی که توانسته باشید 5 تفاوت دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنید به شما تبریک می گوئیم. باید بدانید که فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. مشخص است که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده: تفاوت ها در تصویر ذیل علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان مشخص شده، این تفاوت ها را پیدا کنید؟

آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده2

امیدوارم از آزمون با شناخت تفاوت تصویر پرنده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله اینترنتی اهل فان مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند.

این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی اهل فان مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی،هوش تصویری، معمای تصویری را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک اهل فان ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا